رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


  • جمعه ۷ آذر ۱۳۹۹
  • الجمعة ۱۱ ربيع ثاني ۱۴۴۲
  • 2020 Friday 27 November
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  نماینده مجلس: فتنه‌گران ۸۸ و آشوب‌گران ۹۸ اقتصاد کشور را گروگان گرفته‌اند/ نفوذی‌ها پشت صحنه التهابات بازار ارز و سکه‌اند به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، احمدحسین فلاحی نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی امروز (سه شنبه ۶ آبان ماه ۹۹) طی تذکر شفاهی در صحن علنی مجلس با تأکید […]

به گزارش جامعه نیوز:

 نماینده مجلس: فتنه‌گران ۸۸ و آشوب‌گران ۹۸ اقتصاد کشور را گروگان گرفته‌اند/ نفوذی‌ها پشت صحنه التهابات بازار ارز و سکه‌اند

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، احمدحسین فلاحی نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی امروز (سه شنبه ۶ آبان ماه ۹۹) طی تذکر شفاهی در صحن علنی مجلس با تأکید بر این که وضعیت اقتصاد کشور آشفته است، اظهار داشت: اقتصاد کشور را چه کسانی اداره می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنند؟ و واقعیت امر این است که در طول سالیان سال اقتصاد کشور در دست لیبرال‌های وابسته بوده است.

وی معتقد است که لیبرال‌های وابسته، اقتصاد را در کشور به هر سمتی که خودشان مایل بودند کشاندند و امروز اقتصاد کشور به دست عوامل فتنه‌گران آشوب ۷۸، ۸۸ و آبان ۹۸ گروگان گرفته شده است.

فلاحی در همین رابطه گفت: افراد بازداشتی فتنه ۸۸ صریحا اعلام می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنند که دلار را تا کجا بالا ببریم حاضر به مذاکره با آمریکا هستید.

نماینده مردم همدان در مجلس اظهار داشت: در عین حال تصریح داشت ما منکر زحمات برخی وزیران، معاون دولتی نیستیم اما واقعیت این است که پشت صحنه تصمیم‌گیری بازار ارز و سکه دست دولت نیست، بلکه یک سری عوامل نفوذی در کشور این کارها را انجام می‌دهند و مردم تحت فشار هستند.

وی گفت: نفوذی‌ها صریحا بعد از فتنه ۸۸ اعلام کردند که با ارتباطاتی که با خارج کشور گرفته‌اند (امثال ارتباطات با نیک آهنگ کوثر) گفتند از همان جایی که در فتنه ۸۸ ضربه خورده‌ایم، ضربه خواهیم زد.

فلاحی تأکید کرد: من معتقدم نفوذی‌ها و فتنه‌گران ۷۸، ۸۸ و ۹۸ پشت صحنه آشفته بازار اقتصاد کشور هستند و بر مردمی که حافظ انقلاب بودند و در صحنه‌های مختلف حضور داشتند می‌خواهند فشار بیاورند.

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها