رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 38 خبر


  • سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹
  • الثلاثاء ۳ ربيع أول ۱۴۴۲
  • 2020 Tuesday 20 October
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  نماینده مجلس: ردپای دولت در بازار مسکن، سکه و ارز دیده می‌شود/منافع چه کسانی حکم می‌کند تا از منافع ملی بگذرید؟ به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، معصومه پاشایی بهرام نماینده مردم مرند در مجلس، امروز (یکشنبه ۳۰ شهریورماه ۹۹) طی تذکر شفاهی در صحن علنی مجلس اظهار داشت: رفتارها و […]

به گزارش جامعه نیوز:

 نماینده مجلس: ردپای دولت در بازار مسکن، سکه و ارز دیده می‌شود/منافع چه کسانی حکم می‌کند تا از منافع ملی بگذرید؟

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، معصومه پاشایی بهرام نماینده مردم مرند در مجلس، امروز (یکشنبه ۳۰ شهریورماه ۹۹) طی تذکر شفاهی در صحن علنی مجلس اظهار داشت: رفتارها و واکنش‌های دولت به مسائل داخلی و خارجی، مردم را به این باور رسانده که دولت نسبت به شرایط زندگی آنان بی‌تفاوت شده‌اند.

وی با بیان اینکه دولت در این شرایط بحرانی بازار و معیشتی مردم عزمی برای معرفی وزیر صمت ندارد، گفت: گاه شنیده می‌شود که دولت برای سکانداری وزارت صمت به دنبال افراد غیرمتخصص می‌رود، بنابراین از دولت می‌خواهیم که سریعاً یک وزیر متخصص و آشنا به وزارتخانه معرفی کند، شخصی که خود دولت هم آن را قبول داشته باشد و به مجلس بیاید و از او دفاع کند.

 نماینده مردم مرند در مجلس درباره عدم کنترل و نظارت کافی بر شرکت‌ها و مؤسسات دولتی، بانک‌ها و صندوق‌ها تذکر داد و گفت: متأسفانه به جای سرمایه‌گذاری در تولید، به سمت بازار غیرمولد و دلالی رفته‌اند. آقای روحانی! مردم به دین حاکمانشان هستند، وقتی دولت سرمایه‌ها را به سمت تولید نمی‌برد و ردپایش در بازار ملک، مسکن، سکه و ارز دیده می‌شود، چه طور از مردم انتظار دارید که نقدینگی‌شان را به سمت تولید ببرند و در بازار آرامش حاکم شود.

پاشایی بهرام با اشاره به دولت الکترونیک گفت: ‌دولت در اجرای تکالیف مربوط به دولت الکترونیک و تکمیل سامانه‌های موضوع قانون برنامه ششم و تهیه نقشه جامع یکپارچه‌سازی سامانه‌ها در راستای تولید، تبادل و پردازش داده‌های اقتصادی سهل‌انگاری فاحشی دارد که هر انسان عاقلی فکر می‌کند عمدی در کار است.

نماینده مردم مرند در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه درمان درد اقتصاد سامانه‌ها است، گفت:‌چرا دولت این کار را انجام نمی‌دهد و می‌خواهد شفافیت بر اقتصاد ما حاکم شود و از این بحران داخلی خارج شویم؟ منافع چه کسانی حکم می‌کنند که از منافع ملی می‌گذرند؟

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها