رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۸ مهر ۱۳۹۹
  • الثلاثاء ۱۱ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Tuesday 29 September
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  نماینده مجلس: به جای شورای عالی اقتصادی سران قوا، کارگروهی از مجلس و دولت تشکیل شود به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، عبدالعلی رحیمی مظفری نماینده مردم سروستان، خرامه و کوار در مجلس امروز (یکشنبه ۲۶ مرداد) در صحن علنی مجلس طی تذکر شفاهی به توافق امارات و رژیم صهیونیستی واکنش […]

به گزارش جامعه نیوز:

 نماینده مجلس: به جای شورای عالی اقتصادی سران قوا، کارگروهی از مجلس و دولت تشکیل شود

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، عبدالعلی رحیمی مظفری نماینده مردم سروستان، خرامه و کوار در مجلس امروز (یکشنبه ۲۶ مرداد) در صحن علنی مجلس طی تذکر شفاهی به توافق امارات و رژیم صهیونیستی واکنش نشان داد و اظهار داشت: مقامات امارات پای خفت و ذلت خود را امضاء کردند و ای کاش به سرنوشت انور سادات و یاسر عرفات توجه می‌کردند.

وی از زحمات و تصمیمات ستاد اجرایی فرمان امام در ترخیص ملزومات بهداشتی جهت کنکور سراسری تشکر و تصریح کرد: در پیشگاه همه  کسانی که صادقانه در وزارت بهداشت و درمان از صدر تا ذیل برای سلامت مردم تلاش می‌کنند سر تعظیم فرود می‌آورم.

نماینده مردم سروستان، خرامه و کوار در مجلس گفت: از رئیس مجلس می‌خواهم که شأن مجلس را مقابل هرگونه تصمیمی که اختیارات آن با مجلس است حفظ کنند و شورای عالی اقتصاد سران قوا فقط در شرایطی که مقام معظم رهبری اجازه دادند تصمیم بگیرند.

وی افزود: اینکه شورای عالی اقتصاد سران قوا بهانه‌ای برای دور زدن مجلس باشد صحیح نیست از رئیس مجلس می‌خواهیم به جای این تصمیمات کارگروهی از مجلس و دولت برای برون‌رفت از وضع موجود با رونق و جهش تولید تشکیل دهد. اینکه دولت با فروش اموال، شرکت‌ها و پیش‌فروش نفت بخواهد خود را اداره کند همچون کسی است که گوشت بدن خود را می‌خورد.

وی طی تذکری به وزیر کشاورزی گفت:‌کشاورزان حال خوبی ندارند عدم خرید محصولات، عدم توزیع نهادهای دامی و اجبار کشاورزان به نصب کنتور حجمی و پر کردن چاه‌ها دفاع شما را می‌طلبد.

نماینده مردم سروستان، خرامه و کوار در مجلس طی تذکری به وزارت نیرو بر ضرورت آبرسانی به کشاورزان را تذکر و تأکید کرد: مشکلات آب کشاورزان نامه حل نمی‌شود و کاسه آب مردم اینگونه پر نمی‌شود.

وی به وزیر راه و شهرسازی در خصوص بیمه رانندگان و رسیدگی جدی به مشکلات آنان به ویژه در بحث گرانی قطعات خودرو و لاستیک تذکر داد.

وی گفت:‌ جاده‌های حوزه انتخابیه کوار، سروستان و خرامه تبدیل به قتل‌گاه شده است.

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها