رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 26 خبر


  • جمعه ۹ آبان ۱۳۹۹
  • الجمعة ۱۳ ربيع أول ۱۴۴۲
  • 2020 Friday 30 October
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز: نماینده رهبر انقلاب در سوریه: هزینه مقاومت کمتر از هزینه سازش است به گزارش خبرگزاری فارس، آیت الله سیدابوالفضل طباطبایی اشکذری، نماینده ولی فقیه در سوریه با بیان اینکه زیارت اربعین یکی از علائم شناخت مؤمن از غیر مؤمن است، اظهار داشت: زیارت اربعین، صادقانه‌ترین عمل برای ابراز محبت و اعلام […]

به گزارش جامعه نیوز:

نماینده رهبر انقلاب در سوریه: هزینه مقاومت کمتر از هزینه سازش است

به گزارش خبرگزاری فارس، آیت الله سیدابوالفضل طباطبایی اشکذری، نماینده ولی فقیه در سوریه با بیان اینکه زیارت اربعین یکی از علائم شناخت مؤمن از غیر مؤمن است، اظهار داشت: زیارت اربعین، صادقانه‌ترین عمل برای ابراز محبت و اعلام پیروی از اهل بیت پیامبر(ص) است و این زیارت بسیار زیبا زندگی اسلامی برادرانه را به نمایش می‌گذارد.

وی افزود: در روایات ما آن قدری که بر زیارت سیدالشهداء علیه السلام سفارش شده، بر زیارت دیگر معصومین علیهم السلام تاکید نشده است تا آنجا که زیارت اربعین را یکی از علائم شناخت مومن از غیر مومن قرار داده‌اند.

آیت‌الله طباطبایی ادامه داد: ارتباط محکم بین ایمان و زیارت امام حسین علیه السلام در روز اربعین وجود دارد، چرا که زیارت امام حسین علیه السلام به شکل خاص و زیارت دیگر معصومین علیهم السلام به شکل عام، حالت معنوی ایمانی در وجود انسان به وجود می‌آورد.

نماینده رهبر انقلاب در سوریه هزینه مقاومت را از هزینه سازش بسیار کمتر عنوان کرد و افزود: یک جامعه بشری برای رسیدن به اهداف خود ناچار است که هزینه بدهد و قطعا هزینه مقاومت و صبر و ارتباط  با رهبری حکیمانه، کمتر از هزینه تسلیم شدن، سازش و ذلت خواهد بود.

آیت الله طباطبایی در پایان سخنانش تأکید کرد: مردم کشورهای محور مقاومت در شرایط اقتصادی و سیاسی سختی به سر می‌برند، ولی به خاطر حفظ عزت و کرامت خود صبر می‌کنند.

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها