پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه سرخط اخبار روز

نمایشگاه تخصصی توانمندی های نیروی انتظامی افتتاح شد

به گزارش جامعه نیوز:

 نمایشگاه تخصصی توانمندی های نیروی انتظامی افتتاح شد

به گزارش حوزه پارلمانی خبرگزاری فارس، علی نیکزاد، نایب رئیس اول به همراه جمعی از نمایندگان مجلس صبح امروز (یکشنبه، ۱۸مهرماه) نمایشگاه تخصصی توانمندی های نیروی انتظامی را همزمان با هفته نیروی انتظامی افتتاح کرد.

در حاشیه این مراسم نیکزاد ضمن گرامیداشت هفته نیروی انتظامی و یاد ۱۳ هزار شهید این نیرو، عنوان کرد: امنیت امروزمان را مرهون زحمات و تلاش های شبانه روزی نیروی انتظامی در پهنه گسترده میهن عزیز اسلامی هستیم.

نایب رئیس مجلس با بیان اینکه تلاش های نیروی انتظامی در گوشه گوشه کشورمان در ایام تعطیل و غیرتعطیل همواره قابل ملاحظه است، افزود: در روزهایی که شهروندان و مردم در تعطیلات به سر می برند و در حال استراحت هستند عزیزان ما در نیروی انتظامی شب را از روز نمی شناسند و برای تامین امنیت مردم تلاش می کنند.

وی از طرف خود و نمایندگان مجلس هفته نیروی انتظامی را به تک تک تلاشگران در این عرصه تبریک گفت و تصریح کرد: نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران به هیچ عنوان قابل مقایسه با پلیس در سایر کشورها نیست و این موضوع در نحوه برخورد و رضایتمندی مردم از نیروی انتظامی کاملا مشهود است.

نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: کشورهایی که داعیه دار دموکراسی هستند نیز حقوق شهروندی را رعایت نمی کنند اما پلیس جمهوری اسلامی ایران حتی با مجرمین نیز در حدود قانون رفتار می کند.

نایب رئیس مجلس یادآور شد: لباس پلیس در نظام جمهوری اسلامی ایران محل رجوع مردم به ویژه ظلم دیدگان، مالباختگان و افرادی که به دنبال گرفتن خدمات هستند، می باشد، لذا باید قدر تلاش های شبانه روزی ناجا را دانست و امیدواریم این هفته دریچه ای برای نمایش دستاوردها و تلاش های نیروی انتظامی باشد.

این خبر را هم ببینید:  بی‌توجهی به پروژه‌های نیمه تمام بعضی شهرستان‌‌‌ها در مصوبات سفرهای استانی رئیس جمهور

انتهای پیام/


LEAVE A RESPONSE

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *