رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹
  • السبت ۹ جماد ثاني ۱۴۴۲
  • 2021 Saturday 23 January
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  نقش اساتید و بانوان محور مقاومت در استکبارستیزی بررسی می‌شود به گزارش خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری فارس، به همت معاونت خواهران ناحیه بسیج دانشجویی دانشگاه های تهران سومین رویداد از سلسله نشست‌های رهبران نهضت با موضوع نقش اساتید و بانوان محور مقاومت در استکبارستیزی برگزار می‌شود. این نشست با حضور بانوان فعال […]

به گزارش جامعه نیوز:

 نقش اساتید و بانوان محور مقاومت در استکبارستیزی بررسی می‌شود

به گزارش خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری فارس، به همت معاونت خواهران ناحیه بسیج دانشجویی دانشگاه های تهران سومین رویداد از سلسله نشست‌های رهبران نهضت با موضوع نقش اساتید و بانوان محور مقاومت در استکبارستیزی برگزار می‌شود.

این نشست با حضور بانوان فعال جبهه مقاومت از جمله عفاف الهمه از سوریه، سهیلا ظهوی حسینی از افغانستان، وفا النجیند از یمن، میاده حبش از عراق، فاطمه محمود از نیجریه وکریستین جیمز از اسکاتلند برگزار خواهد شد و مهمانان پیرامون نقش بانوان و میزان الگوپذیری از انقلاب اسلامی ایران در بیداری اسلامی به گفت وگو خواهند نشست.

این مراسم فردا سه شنبه ۱۶ دی ماه ساعت ۱۴ تا ۱۶ با رعایت دستورالعمل های بهداشتی و با ظرفیت محدود در مجتمع فرهنگی ۱۳ آبان ( لانه جاسوسی سابق آمریکا) برگزار می شود.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  دولتمردان فرانسه دست از بازی خطرناک توهین به پیامبر اسلام(ص) بردارند

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها