رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 13 April
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  نقش آفرینی‌های سترگ سردار ابوحمزه الهام‌بخش نسل‌های امروز و فرداست به گزارش خبرگزاری فارس، سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده قرارگاخ فرهنگی ـ اجتماعی بقیه الله با صدور پیامی عروج ملکوتی جانباز گرانقدر، سردار سرافراز غلامعلی ابوحمزه را به خانواده مکرم و آحاد پاسداران مشتاق مجاهدت تسلیت گفت. در این پیام آمده است: […]

به گزارش جامعه نیوز:

 نقش آفرینی‌های سترگ سردار ابوحمزه الهام‌بخش نسل‌های امروز و فرداست

به گزارش خبرگزاری فارس، سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده قرارگاخ فرهنگی ـ اجتماعی بقیه الله با صدور پیامی عروج ملکوتی جانباز گرانقدر، سردار سرافراز غلامعلی ابوحمزه را به خانواده مکرم و آحاد پاسداران مشتاق مجاهدت تسلیت گفت.

در این پیام آمده است: بی شک یاد، خاطره، متانت و نقش آفرینی‌های سترگ آن ایثارگر ارجمند و مخلص در مسئولیت‌های مختلف سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از جمله فرماندهی سپاه‌های استانی کرمان و همدان، برای همیشه ماندگار و الهام‌بخش نسل‌های امروز و فردای این نهاد انقلابی و مردمی خواهد بود.

همچنین در بخش دیگری از این پیام اعلام شده است: از خداوند متعال برای ایشان رفعت جایگاه و همنشینی با سیدالشهدا( ع) و برای بیت شریف و آحاد همکاران و رهروان وی صبر، عزت، سربلندی و ثبات قدم در پیشبرد اهداف متعالی انقلاب اسلامی مسئلت دارم.

انتهای پیام/ 


این خبر را هم ببینید:  نامزد جایزه قلم زرین روی پله سوم نشست

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها