رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 433 خبر


  • جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الجمعة ۲ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Friday 14 May

به گزارش جامعه نیوز:  نقد و حمایت توخل از تیمو ورنر به گزارش خبرگزاری فارس، توماس توخل بعد از بازی شب گذشته با رئال مادرید دردیدار رفت نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا که یک بر یک مساوی تمام شد، نقدی به عملکرد ورنر داشت. در این مصاف مهاجم ملی پوش آلمانی  یک فرصت طلایی را […]

به گزارش جامعه نیوز:

 نقد و حمایت توخل از تیمو ورنر

به گزارش خبرگزاری فارس، توماس توخل بعد از بازی شب گذشته با رئال مادرید دردیدار رفت نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا که یک بر یک مساوی تمام شد، نقدی به عملکرد ورنر داشت. در این مصاف مهاجم ملی پوش آلمانی  یک فرصت طلایی را برابر رئالی ها از دست داد.

توخل که از زمان حضورش در تیم لندنی کوشیده بازیکنان چلسی را از نظر روحی و فنی متحول کند، گفت: تیمو یک موقعیت بزرگ را مقابل وستهام از دست داد و یک موقعیت بزرگ دیگر را امشب در بازی رئال هدر داد. البته نمی توان نشست و بابتش گریست یا کل زمان را به غصه اش پرداخت.

وی افزود: شرایط اینگونه است. میلیون ها انسان هستند که با چیزهای سخت تری سرکاردارند تا با موقعیت های که از دست می دهند.

توخل ادامه داد: آن موقع که چنین اتفاقی افتاد، ناراحت و عصبانی شدیم. خودش هم عصبانی و احتمالا متاسف شد. فردا او روز بی دغدغه ای  را خواهد داشت، پس باید خودش ارزیابی کند. او بازیکنی حرفه ای و جزو درجه یک هاست. اگر در بازی بعدی گلی بزند، دیگر هیچکس درباره این موقعیت های از دست رفته حرفی نمی زند.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  تحویل 3800 تن گندم به کشاورزان مراکز خرید

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها