پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
نظام صنفی کشاورزی و دامپزشکی، کانون باج‌خواهی از کشاورزان و دامداران شده است/ وزیر جهاد مسأله را حل کند - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه سرخط اخبار روز

نظام صنفی کشاورزی و دامپزشکی، کانون باج‌خواهی از کشاورزان و دامداران شده است/ وزیر جهاد مسأله را حل کند

به گزارش جامعه نیوز:

 نظام صنفی کشاورزی و دامپزشکی، کانون باج‌خواهی از کشاورزان و دامداران شده است/ وزیر جهاد مسأله را حل کند

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، محمد صفایی نماینده مردم گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز و در تذکر شفاهی با تأکید بر لزوم نقش‌آفرینی بیشتر مردم در حوزه اقتصاد اظهار داشت:‌ دولت محترم بستر لازم را برای حضور مردم در اقتصاد کشور فراهم کند و در بودجه ۱۴۰۱ نقش مردم به خوبی دیده شود.

وی همچنین افزود: وزارت امور خارجه نسبت به موضوع دیپلماسی اقتصادی به ویژه با کشورهای همسایه توجه ویژه کند؛ البته در این رابطه کمک وزارتخانه‌های اقتصاد، صنعت، گردشگری و علوم نیز لازم است.

نماینده مردم گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی در بخش دیگری از این تذکر با اشاره به مشکلات زعفران‌کاران در استان خراسان رضوی گفت: ستاد مدیریت بحران برای آبیاری محصولات زعفران در شرایط خشکسالی، به کشاورزان کمک کند.

صفایی همچنین در بخش دیگری از تذکر خود، به مشکلات صنفی کشاورزان و دامداران اشاره کرد و گفت: نظام صنفی کشاورزی و دامپزشکی به کانون باج‌خواهی از کشاورزان و دامداران تبدیل شده است و لازم است وزیر جهاد کشاورزی با سرعت این وضعیت را اصلاح کند.

وی در توضیح این نکته گفت:‌ یک دامدار اخیراً به من گفت که برای یک امضاء ۲۵ میلیون تومان داده‌ام بدون اینکه حتی یک بازدید از دامداری من انجام شود!

صفایی تصریح کرد: این وضعیت، روند کسب و کار و تولید را در کشور با مشکل جدی مواجه می‌کند.

این خبر را هم ببینید:  قیمت یورو امروز یکشنبه 8 تیر

انتهای پیام/