رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹
  • السبت ۹ جماد ثاني ۱۴۴۲
  • 2021 Saturday 23 January
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  نظارت مردمی بر نماینده مجلس با اجرای شفافیت آرا میسر می‌شود محمدصالح جوکار رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، درباره طرح شفافیت آراء نمایندگان اظهار داشت: طرح شفافیت آراء نمایندگان زمانی که عملیاتی شود منجر به واقعی تر شدن آراء در پارلمان […]

به گزارش جامعه نیوز:

 نظارت مردمی بر نماینده مجلس با اجرای شفافیت آرا میسر می‌شود

محمدصالح جوکار رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، درباره طرح شفافیت آراء نمایندگان اظهار داشت: طرح شفافیت آراء نمایندگان زمانی که عملیاتی شود منجر به واقعی تر شدن آراء در پارلمان خواهد شد ضمن این که به کارشناسی تر شدن آراء نمایندگان کمک بسیار زیادی خواهد کرد.

وی افزود: وقتی طرح شفافیت آراء نمایندگان اجرایی شود در آن صورت وکیل مردم در مجلس سعی می‌کند برای رایی که می‌دهد مطالعه کرده و کار کارشناسی کند تا بتواند از رایی که می‌دهد دفاع کرده و در مقابل مردم پاسخگو باشد.

رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس تصریح کرد: نماینده مجلس با شفاف شدن آرا زیر ذره‌بین نظارت مردم قرار گرفته و باید در مورد کیفیت آرا توضیح دهد.

جوکار خاطرنشان کرد: تقویت بعد کارشناسی و پژوهش در مورد طرح‌ها و لوایح از سوی نمایندگان فقط با شفاف شدن آراء و نظارت مردم میسر خواهد شد.

انتهای پیام/‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌


این خبر را هم ببینید:  قالیباف: ترامپ آن چیزی را درو کرد که دولت اوباما-بایدن کاشت

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها