پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
نظارت بر رعایت پروتکل‌ها و اجرای جدی محدودیت‌های کرونایی در دستورکار/ همراهی پلیس با مدافعان سلامت ادامه دارد - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

سرخط اخبار روز

نظارت بر رعایت پروتکل‌ها و اجرای جدی محدودیت‌های کرونایی در دستورکار/ همراهی پلیس با مدافعان سلامت ادامه دارد

به گزارش جامعه نیوز:

 نظارت بر رعایت پروتکل‌ها و اجرای جدی محدودیت‌های کرونایی در دستورکار/ همراهی پلیس با مدافعان سلامت ادامه دارد

به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس، سردار حسین رحیمی رئیس پلیس پایتخت در دیدار با دکتر زالی فرمانده ستاد مقابله با کرونا در تهران که به مناسبت هفته سلامت انجام شد، اظهار داشت: یکی از ماموریت‌های اولویت‌دار نیروی انتظامی تا پایان یافتن این ویروس منحوس، همراهی و کمک به مدافعان سلامت است. 

سردار رحیمی با بیان اینکه در شرایط بسیار سخت و با محدودیتهای فراوان، با گذشت ۱۴ ماه از شیوع این پاندمی، ایران اسلامی به برکت زحمتکشان عرصه سلامت سربلند بیرون آمده است، تصریح کرد:کادر درمان ما به خوبی این مقطع حساس و بحرانی را پشت سر گذاشته اند و همچنانکه در ۸ سال جنگ تحمیلی رزمندگان اسلام مجاهدانه از حدود و ثغور و امنیت مردم دفاع کردند و امروز کادر درمان، پزشکان و پرستاران ثابت کردند از همان جنس رزمندگان دفاع مقدس هستند. 

رئیس پلیس تهران بزرگ با اشاره به اینکه در پی شیوع ویروس کرونا جلوه‌های بی نظیر و بی بدیلی از انسانیت و شرافت کادر درمانی به منصه ظهور رسید، بیان داشت: هجمه بیماری در موج چهارم بسیار سخت و سهمگین است، پزشک و پرستارانی بودند که چندین ماه به منزل خود نرفتند و اینها جلوه زیبای ایثارگری است که کادر درمان ما این جلوه‌ها را به خوبی به تصویر کشیدند.

وی با آرزوی بر طرف شدن این ویروس منحوس و ناشناخته، تصریح کرد: نقش و جایگاه سلامت بعد از شیوع بیماری کرونا بیشتر برای ما پدیدار شد و با خدشه‌دار شدن سلامت، قدر این نعمت را فهمیدیم و تازه متوجه شدیم که سلامت چه نقش مهم و حساسی در اقتصاد و تعاملات اجتماعی و … دارد.

این خبر را هم ببینید:  بازیگر نقش مائده در «احضار»: برای حضور در سریال 3 روز تست دادم/ اوایل بازی ناپختگی هایی داشتم

رحیمی با تاکید بر اینکه کادر درمانی در این امتحان سخت سر بلند بیرون آمدند، ادامه داد: ایجاد همدلی، اخوت و هماهنگی بین بخش سلامت و سایر اقشار از جمله مدافعان امنیت در این ایام ایجاد شد و ثابت کردیم که در صحنه‌های سخت کنار یکدیگر هستیم.

رئیس پلیس پایتخت با بیان اینکه به عنوان خادمان امنیت ممنون رشادت‌های مدافعان سلامت هستیم، گفت: یکی از ماموریتهای اولویت‌دار نیروی انتظامی تا پایان یافتن این ویروس منحوس، همراهی و کمک به مدافعان سلامت است.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ متذکر شد: تلاش کردیم به شیوه مدارا مدارانه نظارت بر رعایت پروتکل‌ها توسط صنوف را رسیدگی کنیم اما ده‌ها واحد صنفی که چندین بار به آنها تذکر داده شده پلمب شدند؛همچنین با جدیت محدودیت های شبانه اجرا می‌شود.

انتهای پیام/