رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


  • جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الجمعة ۲۵ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Friday 7 May

به گزارش جامعه نیوز:  نصیرایی: مسائل اقتصادی و معیشتی باید اولویت کاری دولت آینده باشد حجت‌الاسلام مجید نصیرایی نماینده مردم فردوس در مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به نزدیک شدن به سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، گفت: دولت آینده باید دولتی جوان و انقلابی باشد و انتظار […]

به گزارش جامعه نیوز:

 نصیرایی: مسائل اقتصادی و معیشتی باید اولویت کاری دولت آینده باشد

حجت‌الاسلام مجید نصیرایی نماینده مردم فردوس در مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به نزدیک شدن به سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، گفت: دولت آینده باید دولتی جوان و انقلابی باشد و انتظار مردم از دولت بعد، تحرک و استفاده از ظرفیت‌های داخلی است. 

وی افزود: پرداختن به مسائل اقتصادی و معیشتی مردم باید اولویت کاری دولت آینده باشد و دولت بعد باید تمام توان خود را صرف این موضوع کند. 

عضو فراکسیون روحانیت مجلس اظهار داشت: دولت بعد باید ضمن پرداختن به مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم با فساد مبارزه کند و در مسیر مبارزه با فساد با کسی تعارف نداشته باشد. 

نصیرایی خاطرنشان کرد: استفاده از نیروی جوان و انقلابی و تحرک و پویایی باید جزو صفات اصلی دولت آینده باشد و تمام افراد ذینفوذ و مؤثر کشور باید در مسیر حمایت از چنین دولتی تلاش داشته باشند.

وی در پایان گفت: همانطور که گفتم تحرک، مدیریت جهادی، پرداختن به مسائل معیشتی و اقتصادی مردم و مبارزه با فساد باید جزو برنامه‌های دولت بعد باشد و این موارد انتظارات جدی مردم از دولت بعد است.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  تناقضات ظریف در یک فایل صوتی/ از بهره‌برداری سیاسی تا تحریف تاریخ به سبک وزیر خارجه

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها