رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹
  • السبت ۸ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Saturday 26 September
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  نصیرایی: بررسی و تصویب طرح جمعیت تا پایان هفته در کمیسیون فرهنگی نهایی می‌شود حجت‌الاسلام مجید نصیرایی نماینده مردم فردوس در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس با اشاره به نشست امروز کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: در جلسه امروز مواد و موارد دیگر از طرح جمعیت و […]

به گزارش جامعه نیوز:

 نصیرایی: بررسی و تصویب طرح جمعیت تا پایان هفته در کمیسیون فرهنگی نهایی می‌شود

حجت‌الاسلام مجید نصیرایی نماینده مردم فردوس در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس با اشاره به نشست امروز کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: در جلسه امروز مواد و موارد دیگر از طرح جمعیت و تعالی خانواده مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

وی افزود: در برخی از مواد این طرح برنامه‌ای برای آموزش خانواده‌ها و تعیین برنامه آموزشی در این باره از سوی وزارت علوم، وزارت بهداشت در همکاری به حوزه‌های علمیه مطرح شده است.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس اظهار داشت: تا زمان تصویب نهایی این طرح در کمیسیون تغییراتی در مواد و بندهای طرح جمعیت ممکن است اعمال شود و به همین دلیل از ارائه جزئیات پرهیز داریم تا متن نهایی طرح بعد از جمع‌بندی ارائه شود.

نصیرایی خاطرنشان کرد: اگر طبق روال برنامه‌ریزی شده کار پیش رود طرح جمعیت و تعالی خانواده تا پایان هفته در کمیسیون نهایی و برای بررسی به صحن علنی مجلس ارسال خواهد شد.

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها