رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


  • جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الجمعة ۲۵ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Friday 7 May

به گزارش جامعه نیوز:  نصب تصاویر و مشخصات شهدا بر روی ۲ هزار تابلو معابر شهری به گزارش خبرگزاری فارس از قم، سیدمحمد موسوی منش با اشاره به اجرای طرح کوچه‌های آسمانی و نامگذاری کوچه‌های شهدا، اظهار داشت: یکی از موضوعات فرهنگی که در سند چشم‌انداز شهرداری قم در نظر گرفته‌شده توجه به موضوع‌های هویتی […]

به گزارش جامعه نیوز:

 نصب تصاویر و مشخصات شهدا بر روی ۲ هزار تابلو معابر شهری

به گزارش خبرگزاری فارس از قم، سیدمحمد موسوی منش با اشاره به اجرای طرح کوچه‌های آسمانی و نامگذاری کوچه‌های شهدا، اظهار داشت: یکی از موضوعات فرهنگی که در سند چشم‌انداز شهرداری قم در نظر گرفته‌شده توجه به موضوع‌های هویتی است.

سرپرست سازمان زیباسازی شهرداری قم خاطرنشان کرد: در این زمینه نیز یکی از پایه‌ها و اصول اصلی توجه به شهر قم به‌عنوان شهر خون و قیام و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در شهر قم است.

به گفته موسوی منش، اجرای برنامه‌های مختلف ازجمله انجام دیوارنگاره‌ها، نقش برجسته‌ها، المان‌ها و نورپردازی تقاطع‌های مزین به شهدا در این سازمان در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت صورت گرفته است.

وی ادامه داد: در برنامه جدید این سازمان که با همکاری اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران، اداره کل نشر ارزش‌های دفاع مقدس، کنگره سرداران و شهدا و همچنین کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر قم انجام می‌شود قرار است عکس شهدا در بیش از دو هزار معابر شهری نصب شود.

سرپرست سازمان زیباسازی شهرداری قم با بیان اینکه علاوه بر عکس شهدا شناسنامه‌ای کوتاه از این شهدا شامل معرفی شهید، محل و تاریخ شهادت و همچنین شغل شهید بر روی تابلوهای جدید نصب می‌شود، گفت:  بانک اطلاعاتی شهدا در حال تهیه است و پیش‌بینی ما این است این طرح در سال ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ انجام شود.

انتهای پیام/۲۲۵۸


این خبر را هم ببینید:  آغاز فاز سوم تست انسانی واکسن تولید مشترک ایران و کوبا/ تزریق واکسن به دو مسؤول وزارت بهداشت

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها