رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 49 خبر


  • شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۹
  • السبت ۱۴ ربيع أول ۱۴۴۲
  • 2020 Saturday 31 October
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  نرخ ۴ هزار تومانی برای خرید تضمینی گندم کشاورز را راضی نمی‌کند به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، رحمت‌الله نوروزی نماینده مردم علی آباد در مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز (چهارشنبه) پارلمان طی تذکری خطاب به رئیس جمهور و وزیر جهاد کشاورزی، اظهار داشت: نهاده های ۲۵۰۰ تومانی با […]

به گزارش جامعه نیوز:

 نرخ ۴ هزار تومانی برای خرید تضمینی گندم کشاورز را راضی نمی‌کند

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، رحمت‌الله نوروزی نماینده مردم علی آباد در مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز (چهارشنبه) پارلمان طی تذکری خطاب به رئیس جمهور و وزیر جهاد کشاورزی، اظهار داشت: نهاده های ۲۵۰۰ تومانی با افزایش قیمت به ۱۳ هزار و ۵۰۰ تومان رسیده است در حالی که استان گلستان معین تولیدکننده گوشت مرغ برای استان تهران است.

وی افزود: دستور دهید بانک مرکزی وارد این حوزه شده و به اوضاع رسیدگی کند زیرا امروز میزان جوجه ریزی در استان گلستان کاهش پیدا کرده و تدبیر وزیر جهاد کشاورزی را این موضوع می طلبد.

وی تصریح کرد: با کود ۵۰۰ هزار تومانی و سم چند برابری، تعیین قیمت خرید تضمینی گندم براساس ۴ هزار تومان رضایت کشاورز را جلب نخواهد کرد. گندم وارداتی بالای ۵ هزار و ۱۰۰ تومان قیمت دارد و فروش گندم داخلی پایین تر از ۴۶۰۰ تومان در کشور مقرون به صرفه نیست. 

نماینده مردم علی آباد کتول در مجلس خطاب به دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: هلدینگ ها در همه استان ها غیر از استان گلستان سرمایه گذاری کردند، سال گذشته که بانک ها ۱۶ هزار میلیارد سرمایه مردم مظلوم و محروم این استان را جمع کرده اما ۸ هزار میلیارد تومان آن را به تهران ارسال کرده و تنها مابقی آن را در حوزه انتخابیه من سرمایه گذاری کرده است.

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها