پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

سرخط اخبار روز

نخست وزیر اسبق قطر:برخی عرب‌ها برای فلسطین اشک تمساح می‌ریزند

به گزارش جامعه نیوز:

 نخست وزیر اسبق قطر:برخی عرب‌ها برای فلسطین اشک تمساح می‌ریزند

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، «حمد بن جاسم» نخست وزیر اسبق قطر در توییتر نوشت، برخی که امروز برای فلسطین و مسجد الاقصی اشک تمساح می‌ریزند، از پشت به مردم فلسطین و مسجد الاقصی خنجر می‌زنند.

بن جاسم در صفحه کاربری خود در توییتر آورده است: برخی از کسانی که برای آنچه در فلسطین و به خصوص اطراف مسجد الاقصی اتفاق می‌افتد، اشک تمساح می‌ریزند از پشت به ملت فلسطین و مسجد الاقصی خنجر می‌زنند.

وی افزود: برخی برادران گریان، آنچه را اطراف مسجد الاقصی بود، خریدند و برای به دست آوردن تمجید و مقداری پول، آن را به غیر صاحبان اصلی آن انتقال دادند. چه تجارت مفلوکانه و ذلیلانه‌ای!.

نخست وزیر اسبق قطر گفت: اما در مورد بیانیه‌هایی که کشورهای عربی صادر کردند باید گفت آنها باید یک حرکت سیاسی خستگی ناپذیر برای دستیابی به اهدافی روشن در برابر جهان داشته باشند به گونه‌ای که یک قدرت بازدارندگی در برابر متجاوزان ایجاد کرده و حقوق این ملت مقاوم را بازگرداند و این کم‌ترین چیزی است که باید به فلسطینی‌ها در این عید داده شود به جای اینکه برای آن عزا بگیرند و در خفا به آن خنجر بزنند.

با وجود اینکه رژیم صهیونیستی طی دو روز گذشته با بمباران مناطق مسکونی غزه ده‌ها نفر از غیرنظامیان بی گناه را به خاک و خون کشیده است، اما نه نشست دیروز وزیران خارجه اتحادیه عرب و نه تماس‌های میان مقامات کشورهای عربی منطقه نتوانسته است به موضع قاطع و یکپارچه‌ای در برابر جنایات رژیم اشغالگر منجر شود.

این خبر را هم ببینید:  استقلال مقابل خطرناک ترین مهاجم تاریخ لیگ قهرمانان آسیا

انتهای پیام/.


LEAVE A RESPONSE

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *