رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الإثنين ۲۸ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 10 May

به گزارش جامعه نیوز:  نخستین جشنواره ملی مناجات و دعاخوانی برگزار می‌شود به گزارش خبرنگار حوزه مسجد و هیأت خبرگزاری فارس، سازمان بسیج مداحان و هیأت‌های مذهبی، نخستین جشنواره ملی مناجات و دعاخوانی ویژه ماه مبارک رمضان را به صورت مجازی در دو رده سنی نوجوانان  ۱۲ تا ۱۸ سال  و جوانان  ۱۹ تا ۳۵ سال […]

به گزارش جامعه نیوز:

 نخستین جشنواره ملی مناجات و دعاخوانی برگزار می‌شود

به گزارش خبرنگار حوزه مسجد و هیأت خبرگزاری فارس، سازمان بسیج مداحان و هیأت‌های مذهبی، نخستین جشنواره ملی مناجات و دعاخوانی ویژه ماه مبارک رمضان را به صورت مجازی در دو رده سنی نوجوانان  ۱۲ تا ۱۸ سال  و جوانان  ۱۹ تا ۳۵ سال را در دو بخش خواهران و برادران برگزار می‌کند.

این جشنواره با هدف ارتقاء و افزایش انس و ارتباط با دعا و مناجات در جامعه و شناسایی و تربیت نوجوانان مستعد و توانمند در زمینه دعا و مناجات خوانی برگزار خواهد شد.

مرحله مقدماتی این جشنواره در سطح استانی تا پایان ماه مبارک رمضان و مرحله نهایی در سطح کشوری بعد از ماه مبارک رمضان برگزار خواهد شد. به نفر نخست این جشنواره ۳۰ میلیون رسال و به ترتیب به نفرات دوم و سوم ۲۰ و ۱۰ میلیون ریال اهدا خواهد شد.

در اجرای مسابقه دعا و مناجات‌خوانی در سطح نهایی، قرائت صحیح متن دعا، تفسیر و توضیح دعا مدنظر است و در سطح مقدماتی فقط قرائت متن دعا ملاک ارزیابی خواهد بود. در مرحله مقدماتی،  قرائت دعای هفتم صحیفه سجادیه و ارسال فیلم آن به بسیج مداحان استان‌ها، حداکثر در ۷ دقیقه باید صورت گیرد. در مرحله نهایی نیز راه یافتگان به این مرحله به صورت زنده (آنلاین) با توجه به نظر و تشخیص داوران دعاهای مشخص شده کمیل، ندبه، افتتاح، عرفه و … را قرائت می‌کنند تا در نهایت نفرات برتر انتخاب شوند.

تیزر این جشنواره را اینجا مشاهده کنید:

 

 

این خبر را هم ببینید:  توزیع 3 هزار بسته حمایتی بین کارگران زنجانی

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها