رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 13 April
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  نجابت: وحدت نیروهای انقلاب منجر به پیروزی خواهد شد به گزارش حوزه احزاب خبرگزاری فارس، روح الله نجابت نماینده مردم شیراز در مجلس طی سخنانی در نخستین نشست سراسری جوانان جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی که به صورت مجازی و با حضور اعضای کارگروه جوانان این جمعیت و نیز با دعوت از […]

به گزارش جامعه نیوز:

 نجابت: وحدت نیروهای انقلاب منجر به پیروزی خواهد شد

به گزارش حوزه احزاب خبرگزاری فارس، روح الله نجابت نماینده مردم شیراز در مجلس طی سخنانی در نخستین نشست سراسری جوانان جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی که به صورت مجازی و با حضور اعضای کارگروه جوانان این جمعیت و نیز با دعوت از جوانان دو جمعیت رهپویان و ایثارگران برگزار شد، به موضوع جریان شناسی انتخابات ۱۴۰۰ پرداخت و گفت: برخلاف تصور برخی، عرصه انتخابات پیش رو بسیار پیچیده است و این طور نیست که جریان نزدیک انقلاب اسلامی از همین حالا خود را پیروز رقابت بداند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود افزود: در این بین آنچه بیش از هر چیز مهم است، تلاش برای مشارکت گسترده آحاد مردم در انتخابات است.

نجابت در بخش دیگری از صحبت خود در نخستین نشست سراسری جوانان جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی گفت: مشارکت مردم پشتوانه نظام است و هر قدر مشارکت گسترده تر باشد، عقبه جبهه انقلاب تقویت می‌شود.

نماینده مردم شیراز در مجلس به موضوع وحدت نیروهای انقلاب نیز پرداخت و افزود: به صراحت می‌توان گفت که در وحدت نیروهای انقلاب، احتمال پیروزی قوت می‌گیرد و در انشقاق نیروهای انقلاب، شکست قطعی خواهد بود.

وی با بیان اینکه جوانان مومن و انقلابی باید تلاش کنند فضای نشاط و امید به آینده را در مردم ایجاد کنند، افزود: من به عنوان جوان‌ترین نماینده مجلس یازدهم، معتقدم اداره کشور به بن بست نرسیده و راه حل برای برون رفت از بحران وجود دارد. البته چنین باوری به این معنا نیست که با گذشت چند ماه از حضور یک دولت انقلابی همه مشکلات حل می‌شود اما در طول زمان این امر میسر خواهد بود کما اینکه در بحث بودجه نیز راهکارهایی تدبیر شد و دیدیم آنجایی که جسارت‌ها و شجاعت‌هایی که لازم بود، به خرج داده شد، نتایج خوبی مشاهده کردیم.

این خبر را هم ببینید:  به اندازه یک سر سوزن نظام رتبه بندی معلمان اجرا نشده/ به دنبال قاعده‌مند کردن قوانین دانشجومعلمان هستیم

نجابت در بخش دیگر سخنانش گفت: مطالبه ما نباید حضور یا عدم حضور یک نامزد خاص باشد بلکه باید به دنبال این باشیم که همه نامزدهای احتمالی متعهد شوند که مسائل خود را طی فرایندی مشخص حل کرده و  فقط با حضور یک فرد در صحنه روبرو شویم.

نماینده مردم شیراز در مجلس در ادامه خاطرنشان کرد: مهمتر از بحث حضور یا عدم حضور هرکدام از داوطلبان احتمالی انتخابات ریاست جمهوری، نباید فراموش کرد که همه چهره‌های مطرح به عنوان نامزد جبهه انقلاب، آبرو و اعتبار شخصی‌شان را در عرصه انتخابات ریاست‌جمهوری خرج نمی‌کنند بلکه آبروی آنها که به میزان قرابت به آرمان‌های انقلاب اسلامی است نباید راساً سر دست گرفته و محل نزاع نیروهای انقلابی قرار دهند.

نجابت با تاکید بر اینکه جبهه مقابل با طراحی و سازماندهی دقیق و مشخص پا به عرصه می گذارد و  از عملیات فریب نیز استفاده می کند، گفت: باید نسبت به این فضا هوشیارانه عمل کنیم.

نماینده مردم شیراز در مجلس یازدهم سپس به اهمیت انتخابات شوراها اشاره کرد و خواستار حضور جوانان کاربلد در این عرصه شد.

نجابت خاطرنشان کرد: هر قدر تعهد و تخصص در اداره شهر تقویت شود، فرصت بهتری برای انقلاب اسلامی ایجاد خواهد شد و نیروهای جوان حتما می توانند در این مجالس محلی به معنای عام، موثر باشند.

نماینده شیراز در مجلس در بخشی دیگر از سخنانش در نخستین نشست سراسری جوانان جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی گفت: جبهه انقلاب اگر قصد دارد حرکتی اثرگذار در تاریخ انقلاب ایجاد کند، معرفی یک نامزد واحد و نقشه واحد بر هر چیز دیگری رجحان دارد و این موضوع فارغ از افراد است. 

این خبر را هم ببینید:  نام‌نویسی ۹۵۰۰ نفر در پایان روز نخست ثبت نام شوراهای روستا

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها