رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


  • جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الجمعة ۲۵ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Friday 7 May

به گزارش جامعه نیوز:  ناگلس مان: تشکر می کنم اجازه حضور در بایرن به من داده شد به گزارش خبرگزاری فارس، دو باشگاه لایپزیگ و بایرن امروز از توافق خود برای انتقال یولیان ناگلس مان، سرمربی ۳۳ ساله به مونیخ خبردادند. ابتدا لایپزیگی ها و بعد باشگاه بایرن و مدیرانش به این انتقال اظهارنظر کردند. […]

به گزارش جامعه نیوز:

 ناگلس مان: تشکر می کنم اجازه حضور در بایرن به من داده شد

به گزارش خبرگزاری فارس، دو باشگاه لایپزیگ و بایرن امروز از توافق خود برای انتقال یولیان ناگلس مان، سرمربی ۳۳ ساله به مونیخ خبردادند.

ابتدا لایپزیگی ها و بعد باشگاه بایرن و مدیرانش به این انتقال اظهارنظر کردند.

در بیانیه ایی که توسط باشگاه آر.ب نیز انتشاریافت، مربی جویای نام از حمایت تیم کنونی اش تشکر کرد.

او گفت: با قلبی سنگین لایپزیگ را ترک می کنم. در اینجا اجازه پیداکردم تیمی بزرگ را تمرین دهم. در باشگاهی باشم که همه امکانات و بهترین شرایط را در اختیارم گذاشت تا موفق کارکنم. در این راه تک تک نفرات تیم و باشگاه نقش داشتند. راهی که همه ما در کنار هم عبورکردیم و در صفحات کتب تاریخ آر.ب لایپزیگ ثبت خواهد شد.  حالا هم در حال گذر از این تاریخ هستیم. از این بابت بسیار افتخار می کنم.

وی در مورد حضورش به عنوان سرمربی آینده بایرن نیز گفت:من هرگز این نکته را مخفی نکردم که مربیگری در بایرن مرا جذب می کند.گفتم اگر این فرصت فراهم شود، دوست دارم از آن استفاده کنم. به همین خاطر می خواهم از اولیور مینتسلاف، رئیس هیات مدیره و همه مسئولان آر.ب لایپزیگ تشکر کنم که با حمایت آنها راه حضورم در بایرن و تحقق خواسته ام باز شد.

طبق توافق صورت گرفته، ناگلس مان قراردادی ۵ ساله با بایرن امضا می کند تا جانشین فلیک شود. درآمد سالیانه اش در این تیم ۸ میلیون یورو خواهد بود.

این خبر را هم ببینید:  شفافیت، موتور محرکه جذب سرمایه گذاری/ پنج چالش اساسی حوزه تجهیزات پزشکی

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها