رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 13 April
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  نامه کمیسیون فرهنگی مجلس در اعتراض به ردیف بودجه برای سند ۲۰۳۰ به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، نمایندگان کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی طی نامه‌ای به رئیس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی خواستار رسیدگی به موضوع در نظر گرفتن بودجه برای اجرای سند ۲۰۳۰ شدند. نمایندگان در این نامه […]

به گزارش جامعه نیوز:

 نامه کمیسیون فرهنگی مجلس در اعتراض به ردیف بودجه برای سند ۲۰۳۰

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، نمایندگان کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی طی نامه‌ای به رئیس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی خواستار رسیدگی به موضوع در نظر گرفتن بودجه برای اجرای سند ۲۰۳۰ شدند.

نمایندگان در این نامه تأکید کرده‌اند که مگر رهبر معظم انقلاب بارها تکلیف این سند را روشن نکرده‌اند؟

به گزارش فارس، متن نامه کمیسیون فرهنگی مجلس به رئیس کمیسیون اصل نود در اعتراض به در نظر گرفتن بودجه برای اجرای سند ۲۰۳۰ به شرح زیر است.

بسم الله الرحمن الرحیم

حجت‌الاسلام و المسلمین

جناب آقای نصرالله پژمانفر

رئیس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی

سلام علیکم

با کمال تاسف در لایحه تقدیمی از جانب دولت آقای روحانی به مجلس یازدهم در بودجه ۱۴۰۰ بخش تعالی آموزش و پرورش صفحه ۴۵۳ جلد ۲ بودجه جهت اجرای سند ۲۰۳۰ ثبت شده، در حالی که این سند گذشته از آنچه وجاهت قانونی نداشته مخالفت صریح و رد فرمایشات رهبر معظم انقلاب (دامه برکاته)‌ بوده و بارها و بارها این سند را ساخته و پرداخته غرب دانسته و اجرای آن را منع فرمودند.

این رفتار دولت آقای روحانی به عنوان رئیس جمهور کشور اسلامی نفی صریح الزام عملی به ولایت فقیه است و از آن گذشته این سند حاوی تعارضات و تناقضات فراوانی است و به نفی التزام به اسلام و قانون اساسی منجر خواهد شد.

انتهای پیام/‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌


این خبر را هم ببینید:  پیام تسلیت تعدادی از مسوولان در پی حادثه کلینیک سینااطهر

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها