پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
نامه خوئینی‌ها ترجمان شکست پروژه‌های چپ آمریکایی در مرکز تحقیقات استراتژیک وقت است - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه

نامه خوئینی‌ها ترجمان شکست پروژه‌های چپ آمریکایی در مرکز تحقیقات استراتژیک وقت است

به گزارش جامعه نیوز:

 نامه خوئینی‌ها ترجمان شکست پروژه‌های چپ آمریکایی در مرکز تحقیقات استراتژیک وقت است

به گزارش خبرنگار تشکل‌های دانشگاهی خبرگزاری فارس، مجتبی زارعی رئیس بسیج اساتید دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی و پژوهشی کشور و عضو گروه علوم سیاسی دانشگاه تربیت مدرس در آیین معارفه رئیس جنبش استادی دانشگاه‌های استان تهران در دانشگاه یادگار امام(ره) گفت: چپ‌های آمریکایی که  در مرکز تحقیقات استراتژیک وقت مسئولیت گذار ایران از جامعه انقلابی و ارزشی ایران پس از دفاع مقدس به سوی جامعه مدنی سکولار با رویکرد تقدم توسعه سیاسی بر توسعه اقتصادی را بر عهده داشتند اکنون که آمریکایزاسیون با پشتوانه ادعایی جهانشمولی لیبرال دموکراسی در خاستگاه مرکزی خود به بن بست رسیده، تعادل روحی خود را از دست داده و برای حفظ اعتبار پروژه های سابق خود وحفظ اعتبار  آبروی آمریکا به فرافکنی مبادرت می کنند.

وی ادامه داد: خویینی‌ها در حالی در نامه اخیر خود از گرفتاری‌های اقتصادی مردم حرف می‌زند که او، کدیور، عبدی، حجاریان در این مرکز و ضلع دیگرشان تاج زاده در معاونت سیاسی وقت  وزارت کشور زیر نظر آموزگار و استاد خود حسین بشیریه، با بی اعتنایی به پیامدهای سنگین  اقتصادی اجرای  نسخه غربی توسعه در دولت  مرحوم رفسنجانی بر مستضعفین جامعه، خواستار اولویت توسعه سیاسی بودند!

زارعی افزود: این شگردی است که اکنون هم با توسل به آن و  بدون عذرخواهی از ملت شریف ایرات  به‌خاطر ائتلاف احزاب مدعی  اصلاح طلبی با تکنوکرات‌ها در روی کار آمدن دولت روحانی، برای بهره برداری  از نارسایی ها و اعتراضات مردم هستند.

وی گفت: ای کاش حلقه کیان که مرکب از نهضت آزادی، سروش، سازمان مجاهدین انقلاب، مرکز تحقیقات استراتژیک، روزنامه  سلام و روزنامه امنیتی صبح امروز که زیر نظر استاد خود بشیریه روند دموکراتیزاسیون را در جامعه ایران تعقیب می کردند حداقل همانند آموزگار خود بشیریه  که از پروژه سی ساله جامعه مدنی و توسعه سیاسی که در دانشگاه و این مرکز تعقیب می کرد از مردم و نخبگان عذرخواهی کرد آنها هم از کردار گذشته خود عذرخواهی می کردند.

این خبر را هم ببینید:  موافقت با تاسیس دو حزب و بررسی شرایط مسئولین ۱۴ شعبه استانی احزاب

این استاد دانشگاه تاکید کرد: بخصوص حال که نسخه‌های توسعه سیاسی آمریکا در خود آمریکا از اعتبار افتاده و به انسداد سیاسی ختم شد به نامه پراکنی و شب نامه نویسی دست  نزنند چون طبقه متوسط ایران پسا کرونا در نسبت غرب تمدنی و نوع رژیم سیاسی در آمریکا به خود آگاهی تاریخی رسیده و دیگر تبلیغات چپ های آمریکایی سودی ندارد.

زارعی گفت: توییت ها، نامه ها و اطلاعیه های این روزهای جریان ورشکسته چپ آمریکایی در ایران امتداد جنگ پنتاگون و سازمان  سیاه علیه ایرانیان است، ظاهر متن، واژگان و تفسیر  محتوای نامه خویینی ها نشان می دهد که او سی سال از نظام و مردم عقب افتاده و کند ذهنی دارد.

وی ادامه داد: او بلافاصله بعد از رحلت امام در دانشگاه تربیت مدرس گفت اصالتا امام را به عنوان یک راهنما و ولی امر قبول نداشته و بخاطر رابطه مرید و مرادی در رودربایستی با  بوده است.

رئیس بسیج اساتید تصریح کرد: وی بعد از امام حتی توان اداره یک روزنامه را هم نداشت زیرا او که روزی دادستان کل کشور بود چطور نمی دانسته که انتشار نامه های های رسمی وزارت اطلاعات، یک کار رسانه ای نیست اما بخاطر تلمذ نزد استاد خودش بشیریه و برخورداری از  هیجانات ناشی از آشنایی با برخی مفاهیم جدید سیاسی و آلت دست بودنش از  مدیر قدیمی وزارت اطلاعات ( حجاریان ) و مدیر سیاسی وزارت کشور  در اجرای پیوست رسانه ای توسعه سیاسی، کشور را به آشوب کشانید.

وی ادامه داد: اما اکنون بعد از بیست سال دوباره از پشت پرده و دوری از درد و رنج مردم  بیرون آمد ، این بار اما با شعار حمایت از اقشار تهی دست به میدان آمد ، زیرا التقاط از ویژگی های چپ آمریکایی است و به همین خاطر مردم از این محفل که از پیامدهای کرونا و بدعملی دولت هم پیمان خودشان زیر تابلوی مردم بهره برداری می کنند تنفر و انزجار دارند.

این خبر را هم ببینید:  محدودیت‌های کرونایی فقط شامل کسانی می‌شود که دستورالعمل‌ها را رعایت نمی‌کنند

گفتنی است در پایان این نشست احمری نژاد استاد برق دانشگاه یادگار امام به عنوان رییس سازمان بسیج اساتید دانشگاهها، مراکز آموزش عالی و پژوهشی  استان تهران به حضار معرفی شد.

همچنین ذبیحی عضو هیآت علمی دانشگاه یادگار امام نیز به عنوان رییس کانون استادی این دانشگاه منصوب شد.

انتهای پیام/