رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


  • شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹
  • السبت ۲ جماد ثاني ۱۴۴۲
  • 2021 Saturday 16 January
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  نامه انتقادی کمیسیون آموزش به وزرای علوم و بهداشت/چرا آموزش عملی برخی رشته‌های دانشگاهی مجازی است؟ حجت‌الاسلام احمدحسین فلاحی سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس اظهار داشت: نامه‌ای انتقادی از سوی کمیسیون آموزش مجلس خطاب به وزرای علوم و بهداشت درباره آموزش مجازی […]

به گزارش جامعه نیوز:

 نامه انتقادی کمیسیون آموزش به وزرای علوم و بهداشت/چرا آموزش عملی برخی رشته‌های دانشگاهی مجازی است؟

حجت‌الاسلام احمدحسین فلاحی سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس اظهار داشت: نامه‌ای انتقادی از سوی کمیسیون آموزش مجلس خطاب به وزرای علوم و بهداشت درباره آموزش مجازی برخی رشته‌های دانشگاهی ارسال شده است.

وی درباره جزئیات این نامه افزود: در این نامه به این وزرا متذکر شده‌ایم که در برخی رشته‌های دانشگاهی آموزش مجازی معنا ندارد که آموزش‌ها مجازی باشد زیرا آموزش‌های دانشجویان این رشته‌ها باید عملی و حضوری و با تمرکز بیشتر دنبال شود.

فلاحی اظهار داشت: آموزش‌های دانشگاه فنی و حرفه‌ای و دانشگاه علوم پزشکی نبایستی مجازی باشد و به نظر می‌رسد دانشگاه‌ها با دنبال کردن این روش در امر آموزش تخلف کرده و منجر به ضعف آموزشی دانشجویان شده‌اند؛ دانشجویان پزشکی باید در بیمارستان، آزمایشگاه و بالای سر بیمار حاضر شده و عملاً آموزش مجازی آنها معنا ندارد.

سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس تصریح کرد: وزارت بهداشت و وزارت علوم باید درباره آموزش برخی رشته‌های دانشگاهی به صورت مجازی تجدیدنظر کنند و این آموزش‌های بایستی حضوری باشد.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  فارس من| از گلایه‌های کارکنان کانون پرورش فکری تا اخذ مجوز برای افزایش حقوق

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها