پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
نامزدی ۶۶ داوطلب در انتخابات اتحادیه مؤسسات قرآنی/ برگزاری انتخابات باحضور وزیر ارشاد - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه

نامزدی ۶۶ داوطلب در انتخابات اتحادیه مؤسسات قرآنی/ برگزاری انتخابات باحضور وزیر ارشاد

به گزارش جامعه نیوز:

نامزدی ۶۶ داوطلب در انتخابات اتحادیه مؤسسات قرآنی/ برگزاری انتخابات باحضور وزیر ارشاد

به گزارش خبرنگار قرآن و فعالیت‌های دینی خبرگزاری فارس انتخابات هیأت مدیره اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های قرآن و عترت کشور ۳ مرداد با حضور اعضای مجمع و نمایندگان دو اتحادیه کشور برگزار و با انتخاب هیأت مدیره جدید موضوع ادغام دو اتحادیه قرآنی کشور رسماً به پایان می‌رسد.

انتخابات هیأت مدیره اتحادیه مؤسسات قرآنی فردا برگزار می‌شود

رحیم قربانی مدیر عامل اتحادیه فعلی مؤسسات و تشکل‌های قرآنی در گفت‌وگو با فارس از برگزاری انتخابات هیأت مدیره اتحادیه در زمان مقرر گفت: به دلیل شیوع کرونا این انتخابات سه بار به تعویق افتاد اما تاریخ ۳ مرداد برجای خود باقی است و فردا انتخابات برگزار می‌شود.

انتخاب هیأت مدیره جدید با ۶۰۰ رأی اعضای مجمع

وی از حضور وزیر ارشاد در این انتخابات خبر داد و گفت: در این انتخابات ۳۰۰ نفر از اعضای هر کدام از اتحادیه‌های قرآنی، شرکت و در مجموع با رأی ۶۰۰ عضو هیأت مدیره جدید انتخاب می‌شوند.

حضور وزیر ارشاد، رئیس سازمان تبلیغات و دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی در انتخابات

همچنین سیدعباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، حجت‌الاسلام محمد قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی و حجت‌الاسلام سید سعیدرضا عاملی دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی در انتخابات فردا حضور دارند.

پیش از این کارگروهی متشکل از ۱۶ نفر از نمایندگان دو اتحادیه برای فراهم کردن سازوکار انتخابات تشکیل شد که این کارگروه در آخرین جلسه خود اسامی ۶۶ نفر را برای نامزدی هیأت مدیره اتحادیه جدید معرفی کرد.

این خبر را هم ببینید:  تشکر ویژه ستاد مرکزی اربعین از مشتاقان زیارت امام حسین( ع)

نامزدی برخی چهره‌های قرآنی در انتخابات

به گزارش فارس در میان نامزدها اسامی چهره‌هایی چون لاله افتخاری، محمدرضا پورمعین، سیدعلی سرابی، علیرضا شاهسونی، مرتضی طلایی، رحیم قربانی، حسن محمدی، سیدمحسن موسوی بلده، و برخی چهره‌های دیگر به چشم می‌خورد.

برای مشاهده اسامی کامل نامزد‌های انتخابات اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های قرآنی کشور می‌توانید از اینجا اقدام کنید.

انتهای پیام/