رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


  • دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹
  • الإثنين ۲۴ رجب ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 8 March
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  مکتب سیاسی امام خمینی(ره)، تجلی آرمان‌های متعالی و پاسخگوی نیازهای انسان معاصر است به گزارش خبرگزاری فارس، حزب مردم‌سالاری به مناسبت بزرگداشت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بیانیه‌ای صادر کرد. در بخشی از این بیانیه خاطرنشان شده است: اکنون که چهل و دو سال از پیروزی انقلاب اسلامی سپری […]

به گزارش جامعه نیوز:

 مکتب سیاسی امام خمینی(ره)، تجلی آرمان‌های متعالی و پاسخگوی نیازهای انسان معاصر است

به گزارش خبرگزاری فارس، حزب مردم‌سالاری به مناسبت بزرگداشت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بیانیه‌ای صادر کرد.

در بخشی از این بیانیه خاطرنشان شده است: اکنون که چهل و دو سال از پیروزی انقلاب اسلامی سپری می‌شود، می‌توان بررسی کرد که این انقلاب تا چه میزان به اهداف خود دست یافته و در مواردی که از اهداف خود دور مانده است با چه موانعی مواجه بوده است؟

حزب مردمسالاری در بخش دیگری از بیانیه خود تصریح دارد: در این نکته تردیدی نیست که مکتب سیاسی امام خمینی(ره)، تجلی آرمان‌هایی متعالی و برآمده از فطرت انسان و در عین حال پاسخگوی نیازهای مادی و معنوی انسان معاصر است؛ اما آنچه پس از این سال‌ها شاهد هستیم (علی‌رغم برخی دستاوردهای علمی و پیشرفت‌های مهم جهانی، منطقه‌ای و داخلی ایران اسلامی)، همان کمرنگ شدن آرمان‌های مذکور در گذر زمان و بعضا تغییر معنا و مفهوم آن به دلیل بی‌توجهی بخشی از مسئولان در سال‌های اخیر بوده است.

این بیانیه در بخش دیگر با انتقاد از فسادهای نجومی اقتصادی و رانت‌‌خواری و پدیده آقازاده‌ها و حقوق نجومی عنوان کرده است که در چنین وضعیتی، بزرگان و دلسوزان نظام باید جدی‌تر از گذشته، در پی رفع این مشکلات و تداوم‌بخشی حرکت قطار انقلاب در ریل اصلی آن باشند.

حزب مردم‌سالاری در انتهای بیانیه خود ضمن گرامیداشت یاد و خاطره امام خمینی(ره) و شهدای انقلاب اسلامی اعلام کرده است که مواضع تفصیلی خود را پس از برگزاری نوزدهمین کنگره سراسری حزب مردم‌سالاری (در روز سی‌ام بهمن ماه)، منتشر خواهد کرد.

این خبر را هم ببینید:  با 2 مأمور متعدی به مسافر ایستگاه متروی شهید بخارایی تهران برخورد قانونی صورت گرفت

انتهای پیام/ 


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها