رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


  • دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۹
  • الإثنين ۱۳ ذو الحجة ۱۴۴۱
  • 2020 Monday 3 August
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز: موسوی مطلق بر زیارتنامه امام عصر(عج) شرح نوشت به گزارش خبرنگار حوزه مسجد و هیأت خبرگزاری فارس، کتاب «توقع روز ظهور» در قالب شرح زیارتنامه امام عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف در روز جمعه توسط حجت‌الاسلام سیدعباس موسوی مطلق منتشر شد. این کتاب برگرفته از سلسله مباحث حجت‌الاسلام سیدعباس موسوی مطلق […]

به گزارش جامعه نیوز:

موسوی مطلق بر زیارتنامه امام عصر(عج) شرح نوشت

به گزارش خبرنگار حوزه مسجد و هیأت خبرگزاری فارس، کتاب «توقع روز ظهور» در قالب شرح زیارتنامه امام عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف در روز جمعه توسط حجت‌الاسلام سیدعباس موسوی مطلق منتشر شد.

این کتاب برگرفته از سلسله مباحث حجت‌الاسلام سیدعباس موسوی مطلق استاد حوزه علمیه و استاد اخلاق در تیر و مرداد ۱۳۹۸ که توسط انتشارات دانشیاران ایران منتشر شده است.

در این کتاب چند راه برای شناخت اهل‌بیت عصمت و طهارت پیشنهاد شده و به یکی از این طرق پرداخته شده است. این راه‌ها عبارتند از:

طریق اول: قرآن است، یعنی اهل‌بیت را در آئینه قرآن بشناسیم. به تعبیر یکی از مراجع تقلید قرآن برای معرفی اهل بیت (ع) آمده است.
طریق دوم : طریق روایات است. هر نوع روایتی از ائمه (ع) صادر شده باشد، سبب شناخت آنان می‌گردد و مهمترین بخش روایات همان است که خودشان را معرفی کرده‌اند.
طریق سوم: از طریق ادعیه است. یعنی عظمت اهل بیت (ع) در نوع سخن گفتن آنان با خدا مشخص می‌شود.
طریق چهارم : طریق عقل است. یعنی هرکس قوه عاقله او به کمال رسیده باشد، اهل بیت را می‌شناسد.
و طریق پنجم: طریق زیارت است که در این کتاب به شرح یکی از زیارات حضرت صاحب الزمان عجل الله تعالی فرجه الشریف پرداخته شده است.

13990416000880 Test NewPhotoFree - موسوی مطلق بر زیارتنامه امام عصر(عج) شرح نوشت

علاقه‌مندان می‌توانند برای تهیه این کتاب با هزینه ۳۴ هزار تومان به صفحه اینستاگرام moosavimotlagh.book مراجعه کنند.

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها