رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 13 April
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  موسوی لارگانی: مجلس برای قطع یارانه ثروتمندان در لایحه بودجه ۱۴۰۰ برنامه دارد حجت‌الاسلام سید ناصر موسوی لارگانی عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، از برنامه مجلس برای قطع یارانه ثروتمندان در لایحه بودجه ۱۴۰۰ خبر داد و اظهار داشت: مجلس یازدهم حمایت از […]

به گزارش جامعه نیوز:

 موسوی لارگانی: مجلس برای قطع یارانه ثروتمندان در لایحه بودجه ۱۴۰۰ برنامه دارد

حجت‌الاسلام سید ناصر موسوی لارگانی عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، از برنامه مجلس برای قطع یارانه ثروتمندان در لایحه بودجه ۱۴۰۰ خبر داد و اظهار داشت: مجلس یازدهم حمایت از قشر آسیب‌پذیر جامعه را در اولویت‌های اصلی کار خود قرار داده است.

وی افزود: در راستای حمایت و کمک به دهک‌های پایین جامعه ما نمایندگان مجلس برنامه‌  جدی برای الزام دولت برای قطع یارانه ثروتمندان و اعطای آن به قشر آسیب‌پذیر جامعه داریم.

نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی در ادامه خاطرنشان کرد: هر چند قبلا موضوع حذف یارانه ثروتمندان به طور کلی مطرح شده و مورد تأکید نمایندگان بود، اما ما بنا داریم پیشنهاد آن را به طور جدی و به منظور قید و لحاظ کردن آن در لایحه بودجه ۱۴۰۰ در مجلس مطرح کنیم و این بار این تأکید و برنامه ما جدی است و برای اجرای آن مصمم هستیم.

موسوی لارگانی ضمن انتقاد از رویکرد دولت در جریان مدیریت هدفمند‌سازی یارانه‌ها گفت: متأسفانه هنوز هم بسیاری از ثروتمندان حاضر نیستند از دریافت یارانه خود انصراف دهند و این جای بسی تعجب است.

وی بر همین اساس اضافه کرد: حرف ما این است که فردی که به طور مثال ماشین چند میلیاردی سوار می‌شود، قطعا نباید یارانه دریافت کند. لذا ما موضوع الزام دولت به قطع یارانه ثروتمندان و لحاظ کردن آن در لایحه بودجه ۱۴۰۰ را به طور  جدی دنبال خواهیم کرد تا تبدیل به یک قانون و الزام شود.

این خبر را هم ببینید:  شکایت از عملکرد عباس آخوندی به کمیسیون اصل 90

انتهای پیام/‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها