رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۲ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Wednesday 14 April
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  موسوی: سوت زنی‌های ثبت شده در فارس را در کمیسیون اصل ۹۰ مجلس پیگیری می‌کنیم به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، سامانه سوت‌زنی در خبرگزاری فارس امروز رسماً‌ راه‌اندازی شد و قائم‌ مقام مدیرعامل خبرگزاری فارس،‌گفت: همه کسانی که می‌خواهند وقوع فساد را گزارش کنند از امروز می‌توانند در سامانه‌ای که […]

به گزارش جامعه نیوز:

 موسوی: سوت زنی‌های ثبت شده در فارس را در کمیسیون اصل ۹۰ مجلس پیگیری می‌کنیم

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، سامانه سوت‌زنی در خبرگزاری فارس امروز رسماً‌ راه‌اندازی شد و قائم‌ مقام مدیرعامل خبرگزاری فارس،‌گفت: همه کسانی که می‌خواهند وقوع فساد را گزارش کنند از امروز می‌توانند در سامانه‌ای که به همین منظور طراحی شده نسبت به این امر مبادرت ورزند.

وی افزود: مطالبه مبارزه با فساد مطالبه این و آن نیست مطالبه امت،‌ امامت، مردم و رهبری است یک فرد یا گروه انحرافی نمی‌تواند با آلودگی‌هایی که دامنش را فرا گرفته و با دست‌های آلوده وارد این مبارزه شود.

سیدنظام الدین موسوی نماینده مردم تهران و عضو کمیسیون اصل ۹۰ مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی فارس از این اقدام خبرگزاری فارس قدردانی کرد و این اقدام را ضروری و به جا دانست.

وی با بیان اینکه مبارزه با فساد یکی از ضروریات در کشور است، خاطرنشان کرد: ما در کمیسیون اصل ۹۰ تمام تلاش خود را به کار خواهیم گرفت تا نسبت به اسنادی که مردم از طریق خبرگزاری فارس و سایر نهادهای نظارتی در اختیار ما قرار می‌دهند حساس بوده و آنها را پیگیری کنیم.

موسوی ضمن تقدیر و تشکر از آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی رئیس دستگاه قضا در اهتمام و تلاش جدی در مبارزه با فساد گفت: قطعا ما زمانی می‌توانیم به نتیجه مطلوب برسیم که مردم در این امر فعال شوند و کمک کنند تا دست مفسدان را از بیت‌المال قطع کنیم.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  امروز؛ آخرین مهلت استعفا برای شرکت در انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها