پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
موزه هنرهای معاصر ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

سرخط اخبار روز

موزه هنرهای معاصر ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد

به گزارش جامعه نیوز:

 موزه هنرهای معاصر ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد

به گزارش خبرگزاری فارس از همدان، احمدرضا احسانی پیش از ظهر امروز در جریان بازدید از پروژه عمرانی موزه هنرهای معاصر اظهار کرد: این پروژه از سال ۹۸ با پیگیری‌های اداره‌کل ارشاد و حمایت استاندار و همچنین پیگیری‌ها و مساعدت‌های دکترحاجی بابایی، نماینده مردم شریف همدان در مجلس شورای اسلامی پس از ۶ سال وقفه شروع به کار کرد.

وی با بیان اینکه پیشرفت فیزیکی این طرح تا سال ۹۸ حدود ۱۶ درصد بود خاطرنشان کرد: در حال حاضر این پروژه ۵۰ درصد پیشرفت دارد و پیش‌بینی می‌شود در صورت تأمین اعتبار بیشتر، بخش عمده پروژه به سرانجام برسد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی همدان با تاکید بر اینکه بهره‌برداری از موزه هنرهای معاصر یکی از نقاط درخشان در حوزه فرهنگ و هنر استان خواهد بود تصریح کرد: برای اتمام و تکمیل این پروژه نیازمند حمایت بیش از پیش مسئولان استان و کشور هستیم که امیدوارم همچون گذشته حامی حوزه فرهنگ و هنر استان باشند.

وی تاکید کرد: موزه هنرهای معاصر همدان بعد از تکمیل و تجهیز یکی از زیباترین و مجهزترین موزه‌های کشور خواهد بود که تقدیم مردم فرهنگ دوست استان می‌شود.

انتهای پیام/۸۹۰۰۳/


این خبر را هم ببینید:  عزم دولت جزم است که با مجلس تعامل داشته باشد