پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه سرخط اخبار روز

موافق وزیر پیشنهادی کشور/ حمزه: وحیدی آینده‌ای مطلوب با صراحت و شفافیت ترسیم کرده است

به گزارش جامعه نیوز:

 موافق وزیر پیشنهادی کشور/ حمزه: وحیدی آینده‌ای مطلوب با صراحت و شفافیت ترسیم کرده است

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، قدرت الله حمزه  نماینده مردم اردل در مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز پارلمان در موافقت با وزیر پیشنهادی کشور، اظهار داشت: در برنامه‌های  وزیر پیشنهادی محترم ۱۳ مورد از مهمترین مسایل کشور مانند معیشت مردم، سلامت عمومی، سیاست عمومی و صیانت از محیط زیست است که نشان دهنده اشراف و جامعیت در توجه به مسائل کشور دارد.

وی افزود: در برنامه‌های وزیر پیشنهادی کشور بخشی با عنوان چشم انداز وزارت کشور در افق ۱۴۰۴ ارائه شده که نشان می‌دهد وزیر پیشنهادی برای مسیر راه ارایه شده و آینده ای مطلوب را با صراحت و شفافیت ترسیم کرده است.

حمزه در ادامه بیان کرد: در فرمایشات مخالف عزیز چند مطلب مطرح شد که نکته برداری کردم آقای دکتر وحیدی در دو مطلب در رابطه با مواد مخدر و در چند مورد هم در خصوص احزاب و نهادها مطلب دارد.

وی افزود: اگر برنامه های ایشان را مطالعه کنید جامع و کامل است‌. ایشان نگین درخشانی در دولت سیزدهم هستند. برنامه‌های که ایشان دارد با اشاره به چهار سطح قوانین مانند اسناد بالادستی، سیاست‌های کلی نظام، قوانین مصوب مجلس شورای اسلامی و مصوبات شوراهای عالی کشور سازمان یافته شده است.

نماینده مردم اردل و فارسان گفت: برنامه های اجرایی مطرح شده در برنامه با توجه به حوزه های وظایف وزارت کشور سیاسی، امنیتی، نظامی، اقتصادی و دولت الکترونیک شامل ۱۴۸ مورد برنامه است. ضمنا تاکید ایشان بر همکاری جدی با مجلس شورای اسلامی  در حوزه تقنینی جهت رفع مشکلات اصلاح قوانین در حوزه‌های مختلف است.

این خبر را هم ببینید:  مرگ دلخراش ۲ تن بر اثر انفجار تریلی در محور بجستان - فیض آباد

وی افزود: آقای وحیدی به واسطه نقش موثر در تدوین برنامه های پنجم و ششم توسعه سیاست های کلی انتخابات و عضویت در کمیسیون ‌دفاعی و امنیتی مجمع تشخیص مصلحت اشراف کامل و نگاه راهبردی به مسایل سیاست داخلی دارد.

حمزه خاطرنشان کرد: آقای وحیدی به دلیل توانمندی های علمی و پژوهش ها  صورت گرفته در  دانشگاه دفاع عالی ملی در حوزه توسعه استان ها، سواحل مکران و طرح جامع کویر رویکرد جامعی در جهت پیشرفت همه جانبه اقتصاد منطقه ای دارد.

انتهای پیام/


LEAVE A RESPONSE

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *