پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه سرخط اخبار روز

موافق وزیر پیشنهادی نیرو/ احمدی: محرابیان دارای کارنامه درخشانی است

به گزارش جامعه نیوز:

 موافق وزیر پیشنهادی نیرو/ احمدی: محرابیان دارای کارنامه درخشانی است

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام موسی احمدی نماینده عسلویه در مجلس شورای اسلامی در نشست علنی نوبت عصرامروز (چهارشنبه) پارلمان در موافقت با وزیر پیشنهادی نیرو اظهار داشت: ما در این وزارتخانه به فردی نیاز داریم که در کوتاه مدت مشکلات را رفع  کند و مرد میدان باشد، با توجه به مشکلات برق و آب کشور می‌طلبد فردی با تجربه، با روحیه انقلابی و جهادی سکان دار این وزارتخانه باشد، این وزارتخانه فردی مجرب، صاحب ایده و خلاقیت، با مدیریت جهادی می طلبد که دانش و تخصص او با موفقیت همراه باشد،این فرد شخصی به جز مهندسی محرابیان نیست.

وی افزود: در این چند روزی که گذشت مطالبی مطرح شد، موافقین، مخالفین و وزرا مطالب خود را مطرح کردند، اما بدانیم این مباحث را هم مردم شنیدند و مشاهده کردند و هم خداوند آن ها را ثبت و ضبط کرد، تقارن انتخاب وزرای پیشنهادی را با هفته دولت به فال نیک می گیرم و این ایام را تبریک می گویم.

وی افزود: وزیر پیشنهادی دارای کارنامه اجرایی و مدیریتی درخشانی دارد، محرابیان شخصیتی است که در دو مرحله از مجلس را اعتماد گرفته است و امروز برای سوم برای  برای وزارت انتخاب خواهد شد، ایشان وزیر صنایع و معادن و دستیار ویژه رییس مجمهور و مجری طرح مهر ماندگار است، آن هایی که در بحث سابقه مدیریتی این شخصیت سخن می گویند توجه کنند وی ۹۰۰ طرح و پروژه اثرگذار را به اتمام رساند.

نماینده مردم دیر گفت: وی ریاست ستاد تبصره ۱۳، مجری نوسازی ناوگان خودرویی کشور، عضو شورای عالی فنی کشور، عضو شورای عالی پول و اعتبار و ده ها مسئولیت بززگ در کارنامه درخشان دارد، علاوه بر این ها تحصیلات دانشگاهی وی با وزارتخانه پیشنهادی ارتباط کامل دارد، وی دانشجوی اقتصاد در مقطع دکترا در آستانه دفاع از پایان نامه می باشد و موضوع پایان نامه ایشان “آزاد سازی تعرفه برق در رشد اقتصادی و رفاه خانوار با رویکرد اقتصاد مقاومتی است”.

این خبر را هم ببینید:  لوازم خانگی روی دور گرانی/ واکسیناسیون کرونا قیمت مواد اولیه را افزایش داد

وی ادامه داد: اتمام ۱۳ طرح نیمه تمام نیروگاهی و اتمام ۳۸ طرح نیمه تمام سد، افزایش ذخیره آب کشور، اتمام ۱۲ شبکه فاضلاب و افزایش تحت پوشش قرارگرفتن جمعیت شهری و…فقط بخشی از اقدامات ایشان است. محرابیان درد و مشکلات مردم را خوب می داند و با نمایندگان مردم در مجلس برای رفع مشکلات تعاملا خوبی دارد.

انتهای پیام/


LEAVE A RESPONSE

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *