رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۲ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Wednesday 14 April
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  موافقت مجلس با جلب «مشارکت عمومی خصوصی» برای تکمیل پروژه‌های نیمه تمام در سال ۱۴۰۰ به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز سه‌شنبه ۲۶ اسفندماه و در جریان رفع ایرادات شورای نگهبان به لایحه بودجه ۱۴۰۰ کل کشور، با پیشنهاد سید شمس‌الدین حسینی نماینده […]

به گزارش جامعه نیوز:

 موافقت مجلس با جلب «مشارکت عمومی خصوصی» برای تکمیل پروژه‌های نیمه تمام در سال ۱۴۰۰

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز سه‌شنبه ۲۶ اسفندماه و در جریان رفع ایرادات شورای نگهبان به لایحه بودجه ۱۴۰۰ کل کشور، با پیشنهاد سید شمس‌الدین حسینی نماینده تنکابن و رامسر رئیس کمیسیون حمایت از تولید ملی در مورد راهکار حل مشکل تکمیل پروژه های نیمه تمام موفقت کردند.

بر اساس این پیشنهاد، مقرر شد، با توجه به ناکافی بودن منابع بودجه و صندوق توسعه ملی برای اتمام پروژه ها نیمه‌تمام، از «مشارکت عمومی خصوصی» استفاده شود.

بر اساس این مصوبه، «طرح ها و زیرطرح های مندرج در پیوست شماره یک این قانون مطابق ماده ۲۷ قانون الحاق برخی مواد به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت ۲ و تبصره ۱۹ قانون بودجه سال ۹۹ قابل اجراست. عنوان جداول مربوطه به جدول ۲۷ قانون الحاق تغییر می‌کند». این تبصره با رعایت مفاد ماده ۲۳ اجرا خواهد شد.

این اصلاحیه با ۱۸۹ رأی موافق، یک رأی مخالف و ۳ رأی ممتنع از مجموع ۲۰۶ نماینده حاضر در مجلس به تصویب رسید.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  معرفی ۴۶۰ تولیدکننده فولاد به تعزیرات با ۳۹ هزار میلیارد تومان تخلف/ رسوب ۷۰۰۰ تن کالا در گمرک

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها