رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 3 خبر


  • شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰
  • السبت ۵ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Saturday 17 April

به گزارش جامعه نیوز:  موافقت مجلس با اولویت دادن به بررسی طرح جهش تولید دانش‌بنیان به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (یکشنبه ۱۵ فروردین‌) و بعد از درخواست تعدادی از نمایندگان در اولویت قرار گرفتن بررسی طرح جهش تولید دانش‌بنیان با آن موافقت کردند. بر همین اساس […]

به گزارش جامعه نیوز:

 موافقت مجلس با اولویت دادن به بررسی طرح جهش تولید دانش‌بنیان

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (یکشنبه ۱۵ فروردین‌) و بعد از درخواست تعدادی از نمایندگان در اولویت قرار گرفتن بررسی طرح جهش تولید دانش‌بنیان با آن موافقت کردند.

بر همین اساس بررسی طرح جهش تولید دانش‌بنیان با اولویت ویژه در دستور کار صحن علنی مجلس قرار خواهد گرفت.

سیدمحسن دهنوی نماینده درخواست‌کننده اولویت دادن به طرح جهش تولید دانش‌بنیان در این باره گفت: ۱۴ جلسه در کمیسیون صنایع و ۸ جلسه در کمیسیون آموزش و چند جلسه در کمیسیون اقتصادی جزئیات طرح جهش تولید دانش‌بنیان مورد بحث و بررسی قرار گرفته و پیشنهادات مختلفی در این باره جمع‌آوری شده است و بنا داریم موانع، معضلات و مشکلات قانونی پیش‌پای تولید فعالان این حوزه را رفع کنیم.

وی خاطرنشان کرد: قانون رفع موانع کسب و کار در سال ۸۹ تصویب شده است اما از آن زمان تا کنون مشکلات و معضلات و مسائل جدیدتری به وجود آمده است که نیازمند قانون جدید هستیم.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  زمان تحویل قطار ملی به شرکت مترو اعلام شد

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها