رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۴۰۰
  • الأحد ۲۸ شعبان ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 11 April
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  مهمترین گام مجلس یازدهم برطرف کردن دغدغه‌های معیشتی مردم است به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس،‌ سیدمحسن دهنوی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در جمع خبرنگاران، اظهارداشت: امروز ۱۴ طرح در صحن مجلس اعلام وصول شد که ۱۲ طرح از این طرح‌ها اقتصادی و مرتبط با معیشت مردم است. وی […]

به گزارش جامعه نیوز:

 مهمترین گام مجلس یازدهم برطرف کردن دغدغه‌های معیشتی مردم است

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس،‌ سیدمحسن دهنوی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در جمع خبرنگاران، اظهارداشت: امروز ۱۴ طرح در صحن مجلس اعلام وصول شد که ۱۲ طرح از این طرح‌ها اقتصادی و مرتبط با معیشت مردم است.

وی ادامه داد: نمایندگان مردم بلافاصله پس از تشکیل کمیسیون‌ها در اولین گام، صبح امروز ۱۴ طرح را به هیئت رئیسه تقدیم کردند که با برنامه ریزی و برگزاری جلسات متعدد کارشناسی، ضمن جمع بندی در صحن مجلس به رأی گذاشته خواهد شد.

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: روند فعالیت‌های مجلس یازدهم در مهمترین گام آن به سمت برطرف کردن دغدغه‌های معیشتی و کسب و کار مردم پیش می‌رود و در تلاش هستیم با قانونگذاری صحیح، مسیر دستیابی به حل این مسئله را تسهیل کنیم.

وی خاطرنشان کرد: طرح‌های مختلف دیگری نیز با همکاری و همراهی نخبگان نمایندگان مردم در مجلس یازدهم در حال آماده سازی است که پس از اعلام وصول به کمیسیون‌های مربوطه ارجاع داده می‌شود.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  نظام اداری کشور پس از ۴۰ سال نیاز به یک آچارکشی فکری، فقهی و تئوریک دارد

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها