رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


  • یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الأحد ۲۷ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 9 May

به گزارش جامعه نیوز:  مهلت واکسیناسیون افراد بالای ۸۰ سال تا دهم اردیبهشت است به گزارش خبرگزاری فارس از اهواز، مهران احمدی بلوطکی رئیس مرکز بهداشت غرب اهواز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: واکسیناسیون کرونا در خوزستان نیز طبق سند ملی واکسیناسیون در حال انجام است. وی افزود: ممکن است هفته آینده آماده تزریق واکسن […]

به گزارش جامعه نیوز:

 مهلت واکسیناسیون افراد بالای ۸۰ سال تا دهم اردیبهشت است

به گزارش خبرگزاری فارس از اهواز، مهران احمدی بلوطکی رئیس مرکز بهداشت غرب اهواز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: واکسیناسیون کرونا در خوزستان نیز طبق سند ملی واکسیناسیون در حال انجام است.

وی افزود: ممکن است هفته آینده آماده تزریق واکسن به گروه سنی جدید شویم و به این دلیل که هر چه گروه سنی کاهش یابد جمعیت هدف گسترده می‌شود به تمامی مراکز ابلاغ نمودیم تا با تمامی توان و کیفیت در روزهای پیش‌رو واکسیناسیون افراد بالای ۸۰ سال صورت گیرد.

رئیس مرکز بهداشت غرب اهواز گفت: از روز سه شنبه واکسیناسیون افراد بالای ۸۰ سال آغاز شده و تقریبا ۴۰ درصد گروه هدف برای دریافت واکسن مراجعه نموده‌اند.

وی ادامه داد: سالمندان بالای ۸۰ سال یعنی متولدین قبل از سال ۱۳۲۰ تا دهم اردیبهشت ماه مهلت دارند تا با مراجعه به مراکز ۲۰ گانه بهداشت غرب و شرق از سهمیه واکسن خود استفاده نمایند.

مهران احمدی بلوطکی تصریح کرد: این آمادگی وجود دارد تا سالمندانی که بنا بر هر شرایطی توانایی مراجعه به مراکز را ندارند با شماره‌گیری شماره ۴۰۳۰ و یا مراجعه نزدیکان آن‌ها به مراکز بهداشت با استفاده از نیروهای درمان در منزل واکسن خود را دریافت کنند.

وی با اشاره به عوارض واکسن کرونا بیان کرد: در این دو ماهی که از سند واکسیناسیون کرونا در خوزستان می‌گذرد خوشبختانه هیچ گونه عوارض خاصی در هر چهار گروهی که واکسن دریافت نمودند مشاهده نشده است و مردم از این بابت اطمینان کامل داشته باشند.

این خبر را هم ببینید:  ابتلای رئیس سنای قزاقستان به کرونا

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها