رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 469 خبر


  • یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الأحد ۴ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 16 May

به گزارش جامعه نیوز:  مهریز ۱۰ هزار و ۸۰۰ سفیر سلامت دانش‌آموزی دارد دکتر علیرضا پورمازار درگفت و گو با خبرنگار فارس از مهریز با تبریک فرا رسیدن هفته سلامت، اظهار کرد: شعار امسال این هفته «ساخت جهانی عادل تر و سالم تر» است که سعی شده با نامگذاری روزهای مختلف از جمله، همراهی با […]

به گزارش جامعه نیوز:

 مهریز ۱۰ هزار و ۸۰۰ سفیر سلامت دانش‌آموزی دارد

دکتر علیرضا پورمازار درگفت و گو با خبرنگار فارس از مهریز با تبریک فرا رسیدن هفته سلامت، اظهار کرد: شعار امسال این هفته «ساخت جهانی عادل تر و سالم تر» است که سعی شده با نامگذاری روزهای مختلف از جمله، همراهی با مدافعان سلامت، مشارکت اجتماعی، همدلی و وفاق ملی، پیوند نهادهای مذهبی و نظام سلامت، ارتقای نظام بهداشتی، رسانه ها، آموزش و فرهنگ سازی، تحقق شعار سال، مشارکت بین بخشی و مسئولیت اجتماعی، تا پایان سال به این مهم برسیم.   

وی افزود: جشنواره غذای سالم هرماه یکبار با موضوع هوای پاک، پیشگیری از سرطان، کنترل خشم ، در ایام عید با موضوع کرونا و در هفته سلامت با عنوان غذای سالم برگزاری می شود. 

سرپرست شبکه بهداشت مهریز با اشاره به این‌که جشنواره غذای سالم به صورت مجاز در گروه سفیران سلامت برگزار می‌شود، گفت: به ۲۰ نفر از دانش آموزان مهریزی برگزیده این جشنواره همزمان با هفته سلامت جوایزی اهدا می شود. 

پورمازار با بیان این‌که شهرستان مهریز ۱۰ هزار و ۸۰۰ سفیر سلامت دارد تصریح کرد: سفیران سلامت مهریز دانش آموزانی هستند که با هدف افزایش حس مسئولیت اجتماعی مشکلات مرتبط با بهداشت و سلامت دانش آموزان رو به شبکه‌های بهداشت و درمان گزارش می‌دهند. 

وی برگزاری جشنواره تهیه غذای سالم به صورت مجازی را از جمله برنامه‌های هفته سلامت در شهرستان مهریز دانست و خاطرنشان کرد: سفیران سلامت محله از افراد علاقمند، توانمند و مورد اعتماد محله انتخاب می شوند و حداقل ۲۰ نفر از خانوار محله خود را پوشش می دهند. 

این خبر را هم ببینید:  ستاد مردمی آیت‌الله رئیسی در کهگیلویه و بویراحمد افتتاح شد/چتر ستاد برای همه باز است

سرپرست شبکه بهداشت مهریز به دیگر برنامه‌های هفته سلامت اشاره کرد و گفت: پزشکان شبکه بهداشت و درمان مهریز از ساعت ۲۰:۳۰ لغایت ۲۴ در گروه های مجازی سفیران سلامت به سوالات  همشهریان در خصوص روزه و کرونا پاسخگو هستند.

انتهای پیام/چ


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها