رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


  • جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الجمعة ۲۵ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Friday 7 May

به گزارش جامعه نیوز:  منتظر پاسخ آزمایش موارد مشکوکی از کورنای هندی و آفریقایی در هرمزگان هستیم به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، دکتر فاطمه نوروزیان امروز در یک گفت‌وگوی رسانه‌ای اظهار کرد: با توجه به مراودات تجاری و آمد و شدهای بسیار به هرمزگان از طریق کشورهای همسایه، این استان در معرض خطر جدی […]

به گزارش جامعه نیوز:

 منتظر پاسخ آزمایش موارد مشکوکی از کورنای هندی و آفریقایی در هرمزگان هستیم

به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، دکتر فاطمه نوروزیان امروز در یک گفت‌وگوی رسانه‌ای اظهار کرد: با توجه به مراودات تجاری و آمد و شدهای بسیار به هرمزگان از طریق کشورهای همسایه، این استان در معرض خطر جدی قرار دارد و باید مردم پروتکل‌های بهداشتی را با جدیت هر چه تمام تر رعایت کنند و مسؤولان مربوطه نیز محدودیت‌های لازم را اعمال نمایند.

وی تصریح کرد: در ۲۴ ساعت گذشته، ۱۰۱ مبتلای جدید به کرونا در بیمارستان‌های استان بستری شد و آمار بستری‌ها به ۴۴۹ نفر رسید و فشار بسیاری به کادر درمان وارد است و مردم باید خطر را جدی بگیرند.

نوروزیان خاطرنشان کرد: از مجموع بستری‌های کرونا در هرمزگان، ۷۲ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه تحت نظر هستند که حال ۱۶ نفر از آنها وخیم گزارش شده است.

وی با بیان اینکه در شرایط بسیار حساسی به سر می بریم و ویروس کرونا هر روز یک جهش جدید دارد، گفت: بر اساس جدیدترین رنگ بندی کرونایی اعلام شده از طرف وزارت بهداشت سه شهرستان هرمزگان در وضعیت قرمز (خیلی پرخطر)، چهار شهرستان زرد (خطر متوسط) و مابقی نارنجی (پرخطر) هستند..

نوروزیان تصریح کرد: بندرعباس، قشم و بندرخمیر در وضعیت قرمز، میناب، رودان، بندرلنگه، پارسیان، حاجی آباد، بستک و کیش در وضعیت نارنجی و سیریک، بوموسی، جاسک و بشاگرد نیز زرد هستند.


این خبر را هم ببینید:  زمان جلسه رسیدگی به شکایت باشگاه پیکان از پرسپولیس مشخص شد

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها