رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 44 خبر


  • شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۹
  • السبت ۱۴ ربيع أول ۱۴۴۲
  • 2020 Saturday 31 October
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  منتظری: ضعف در نظارت و وجود افراد سودجو در شبکه توزیع از عوامل مهم تلاطم در بازار است غلامرضا منتظری نماینده مردم گرگان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به تلاطم قیمت‌ها در بازار گفت: یکی از عوامل در این زمینه ضعف در حوزه […]

به گزارش جامعه نیوز:

 منتظری: ضعف در نظارت و وجود افراد سودجو در شبکه توزیع از عوامل مهم تلاطم در بازار است

غلامرضا منتظری نماینده مردم گرگان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به تلاطم قیمت‌ها در بازار گفت: یکی از عوامل در این زمینه ضعف در حوزه نظارت بر بازار است که به درستی این کار انجام نمی‌شود.

وی افزود: از سوی دیگر ما با افراد سودجو و منفعت‌طلبی مواجهیم که در شبکه توزیع کالا در بازار حضور دارند و از جمله عوامل افزایش قیمت‌ کالاها هستند.

نماینده مردم گرگان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: من در دیداری که با جمعی از بازاریان داشتم از این افراد یاد می‌کردند و می‌گفتند که به عنوان مثال در بحث کره افرادی در زنجیره توزیع وجود داشتند که با هدف کسب منافع شخصی و سود بیشتر گرانی را تشدید می‌کردند.

منتظری خاطرنشان کرد: ما امروز علاوه بر تحریم خارجی که دشمن ما آشکارا آن را علیه ما اعمال می‌کند و موضع ما نیز در برابر آن مشخص است با پدیده‌ای به نام خودتحریمی نیز مواجهیم که باید با این مسأله به طور جد برخورد شود.

وی افزود: افرادی در همین راستا اقدام به احتکار کالاها و مایحتاج مردم می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنند که باید با آنها برخورد شود و صرف اعلام این که این افراد شناسایی شده‌اند کافی نیست، بلکه شرط لازم است و شرط کافی برای بهبود وضعیت برخورد قاطع با این افراد است.

نماینده مردم گرگان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: امروزه بعضی از دستگاه‌ها به صورت جهادی عمل نمی‌کنند و این در حالی است که شرایط امروز کشور ما به گونه‌ای است که با مدیریت جهادی مسائل و مشکلات رفع می‌شوند؛ چراکه شرایط ما شرایط خاصی است.

انتهای پیام/‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌  


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها