رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 13 April
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  مقتدایی: افزایش قیمت مسکن عموما به خاطر عدم اقدام لازم توسط دولت است عباس مقتدایی نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، گفت: بحران مسکن وکم کاری‌ها در این حوزه اینقدر واضح و روشن است که نیاز به استدلال خاصی ندارد.  وی افزود: مسکن ملی […]

به گزارش جامعه نیوز:

 مقتدایی: افزایش قیمت مسکن عموما به خاطر عدم اقدام لازم توسط دولت است

عباس مقتدایی نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، گفت: بحران مسکن وکم کاری‌ها در این حوزه اینقدر واضح و روشن است که نیاز به استدلال خاصی ندارد. 

وی افزود: مسکن ملی دولت آقای روحانی هم آنقدر دیرهنگام است که اگر به نتیجه برسد هم این کار در دولت‌های بعد انجام خواهد شد و در این دولت کاری تکمیل نمی‌شود.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در سال هفتم دولت آقای روحانی کم‌کاری‌ها در حوزه مسکن به طور واضح و روشن است و افزایش قیمت مسکن و اجاره بها عموما به خاطر کم کاری در این حوزه است.

مقتدایی خاطرنشان کرد: امروز در شرایطی هستیم که دولت و مجلس باید به دور از این مسئله که چه کسی مقصر است به دنبال ارائه طرحی برای مسکن مردم باشند. 

وی افزود: مجلس یازدهم باید به طور جدی موضوع مسکن را در دستور کار خود قرار دهد و این جزو ضروری‌ترین نیازهای به ویژه قشر جوان بداند و آن را پیگیری کند.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی در پایان گفت: اگر امروز حرکتی در مورد مسکن صورت گیرد حدود ۴ سال بعد به نتیجه می‌رسد و اگر بخواهیم کاری انجام شود باید از همین حالا به طور جدی موضوع را پیگیری کنیم.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  روحانی: آخر امسال گاز و برق برای 30درصد مردم رایگان می‌شود/ فروش نفت بدون توافق جدید افزایش می‌یابد/ دستور خرید واکسن کرونا را صادر کردیم

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها