رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الإثنين ۲۸ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 10 May

به گزارش جامعه نیوز:  مقابله دولت استرالیا با انحصارطلبی گوگل و اپل به گزارش خبرنگار گروه علم و پیشرفت خبرگزاری فارس به نقل از زد دی نت، بر اساس گزارش کمیسیون رقابت و مصرف کنندگان دولت استرالیا، مشتریان باید بتوانند برنامه های به طور پیش فرض نصب شده بر روی گوشی های خود را تغییر […]

به گزارش جامعه نیوز:

 مقابله دولت استرالیا با انحصارطلبی گوگل و اپل

به گزارش خبرنگار گروه علم و پیشرفت خبرگزاری فارس به نقل از زد دی نت، بر اساس گزارش کمیسیون رقابت و مصرف کنندگان دولت استرالیا، مشتریان باید بتوانند برنامه های به طور پیش فرض نصب شده بر روی گوشی های خود را تغییر دهند. مشتریان بدین شکل کنترل بیشتری برای انتخاب اپلیکیشن های مدنظر خود خواهند داشت و نرم افزارهایی را انتخاب می کنند که نیازهایشان را برطرف کند و امکان رقابت بیشتری را در بازار اپلیکیشن ها به آنها بدهد.

در این گزارش به کنترل انحصاری بازار توزیع اپلیکیشن های تلفن همراه توسط اپل و گوگل اشاره شده و از این موضوع انتقاد شده است. قرار است کمیسیون مذکور در این زمینه در شهریور ماه تحقیق کند و بر اساس این بررسی ها در مورد نحوه برخورد با دو شرکت یادشده تصمیم گیری شود.

نویسندگان این گزارش معتقدند نحوه دسترسی توسعه دهندگان به بازارهای موبایلی اپل و گوگل، مفاد قرارداد دسترسی توسعه دهندگان به این بازار و به خصوص شرایط پرداخت و نحوه رسیدگی به شکایات مصرف کنندگان اپلیکیشن های نامناسب به گونه ای است که بر توان رقابت دیگر شرکت ها تاثیر منفی می گذارد.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  رویس:دورتموند در دفاع و کار با توپ خوب بود

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها