پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
مقابله به مثل مصری‌ها با کویت درباره توقف پروازها - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه

مقابله به مثل مصری‌ها با کویت درباره توقف پروازها

به گزارش جامعه نیوز:

مقابله به مثل مصری‌ها با کویت درباره توقف پروازها

به گزارش خبرنگار اقتصاد بین‌الملل خبرگزاری فارس، به نقل از سعودی‌گازت، مقامات کویتی پروازهای بین‌المللی به ۳۱ کشور جهان از جمله مصر را به خاطر خطر بالای ابتلا به کرونا ممنوع کرده است. در مقابل مصری‌ها هم تمام پروازهای خود به کویت را به حالت تعلیق درآوردند.

شرکت هواپیمایی مصر طی بیانیه‌‌ای امروز اعلام کرد: تصمیم برای لغو تمام پروازها به کویت در پاسخ به اقدام مقامات کویتی در تعلیق پروازها به قاهره انجام شده است.

مصطفی بکری، نماینده مجلس مصر، در عین حال از وزارت امور خارجه این کشور خواسته تا وارد عمل شده و مقامات کویتی را بر آن دارد تا از تصمیم خود عقب‌نشینی کنند.

وی در توئیتر نوشت: من هیچ توجیهی برای اقدام دولت کویت در قرار دادن نام مصر در میان کشورهای درگیر شیوع گسترده کرونا نمی‌بینم. گزارشات سازمان بهداشت جهانی هم این موضوع را تأیید می‌کند.

البکری گفت: کویت در اقدامی بسیار جدی پروازهای خود به مصر را لغو کرده و این مسأله برنامه سفر صدها هزار نفر از مردم مصر را مختل می‌کند. این یک تصمیم غیرقابل توجیه و بر اساس اطلاعات نادرست است بنابر این من امیدوارم که کویتی‌ها در تصمیم خود تجدیدنظر کنند.

انتهای پیام/

 


این خبر را هم ببینید:  یکی از فعالیت‌های آیت‌الله رئیسی مبارزه با آلودگی در درون قوه قضائیه است