پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
معاون رئیس‌جمهور: رهبر انقلاب عاقبت برجام را پیش‌بینی کرده بودند - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه

معاون رئیس‌جمهور: رهبر انقلاب عاقبت برجام را پیش‌بینی کرده بودند

به گزارش جامعه نیوز:

 معاون رئیس‌جمهور: رهبر انقلاب عاقبت برجام را پیش‌بینی کرده بودند

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، سعید اوحدی معاون رئیس‌جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، پیش از ظهر امروز (شنبه ۷ تیر) در مراسم بزرگداشت شهادت شهید بهشتی و یاران ایشان با بیان اینکه انقلاب اسلامی در چهل سال اول خود، فراز و نشیب‌های زیادی را تحربه کرده، گفت: هفتم تیر نقطه‌عطفی را در انقلاب برای ایجاد تحول در سیر تحولی خود ایجاد کرد.

وی ادامه داد: فاجعه هفتم تیر، یک ترور کور نبود، بلکه برنامه‌ای هوشمندانه با طراحی اتاق فکر استکبار بود که به‌دست منافقین انجام شد.

اوحدی با بیان اینکه در تاریخ، انسان‌ها به چند دسته تقسیم می‌شوند، گفت: یک عده، انسان‌های آینده‌نگری هستند که از زمان خود جلوتر هستند.

وی، شهید بهشتی را نمونه‌ای از افرادی دانست که از زمان خود جلوتر بودند و تصریح کرد: وقتی سخنان شهید بهشتی را می‌خوانیم، گویی برای شرایط امروز جامعه ما سخن گفته است.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران ادامه داد: دسته دوم به دلیل بی‌بصیرتی از زمان خود عقب هستند. دسته سوم هم‌سو با شرایط جامعه پیش می‌روند.

اوحدی، حضرت امام را بارزترین مصداق افرادی دانست که از زمان خود جلو هستند و گفت: امام سال ۴۲ با صدای رسا اعلام کرد که امروز منفورترین فرد در دنیا رییس‌جمهور آمریکاست. امروز هم همین است و کسی شکی ندارد که منفورترین فرد در دنیا، ترامپ است.

وی با بیان اینکه امام، جنگ را یک نعمت می‌دانست، گفت: امروز نتایج این آینده‌نگری حضرت امام را می‌بینیم و اگر نعمت جنگ نبود ما امروز گرفتار جنگ با داعش بودیم.

این خبر را هم ببینید:  نادران : نباید انحصار را برای صدور مجوز کسب و کار بپذیریم

اوحدی، مقام معظم رهبری را یکی دیگر از مصادیق افراد آینده‌نگر و جلوتر از زمان خود دانست و گفت: در جریان جنگ رژیم صهیونیستی با لبنان، رهبر انقلاب به حاج قاسم می‌فرمایند که بروید به سیدحسن نصرالله بگویید که شما پیروز این جنگ هستید.

معاون رئیس‌جمهور در بیان آینده‌نگری‌های رهبر معظم انقلاب، گفت: در برجام هم رهبر انقلاب عاقبت را  پیش‌بینی کردند.

ادامه دارد …