رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹
  • الثلاثاء ۵ جماد ثاني ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 19 January
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  مطهری: پیوستن به کنوانسیون‌های FATF ما را دست‌بسته به تهِ چاه خواهد انداخت اردشیر مطهری نماینده مردم گرمسار در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس با انتقاد از بعضی فضاسازی‌ها برای پیوستن ایران به FATF  گفت: در ماجرای FATF  باید همه حواس همه مسئولان به فرمایشات رهبر معظم انقلاب […]

به گزارش جامعه نیوز:

 مطهری: پیوستن به کنوانسیون‌های FATF ما را دست‌بسته به تهِ چاه خواهد انداخت

اردشیر مطهری نماینده مردم گرمسار در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس با انتقاد از بعضی فضاسازی‌ها برای پیوستن ایران به FATF  گفت: در ماجرای FATF  باید همه حواس همه مسئولان به فرمایشات رهبر معظم انقلاب باشد و همه باید منافع عمومی را در این ماجرا در نظر بگیرند.

وی افزود:‌ مقام معظم رهبری عنوان کردند که بررسی لایحه پیوستن ایران به FATF تمدید شود اما بعضی‌ها دارند موضوع دستور آقا برای بررسی را بُل می‌گیرند و به دنبال سواستفاده از این ماجرا هستند.

نماینده مردم گرمسار در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: حضرت آقا فرموده‌اند که بررسی لوایح پیوستن ایران به کنوانسیون‌های FATF تمدید شود و این بررسی هیچ ربطی به پذیرش ندارد که برخی‌ها آن را تعمیم می‌دهند. رهبر انقلاب فقط فرمودند که بررسی این لایحه بلامانع است. 

مطهری خاطرنشان کرد: خط و خطوط و چارچوب کار در ماجرای FATF  مشخص است. کشور ما کشور مستقلی است و آنچه در آن ارجحیت دارد منافع عمومی است.

وی افزود:‌رهبر معظم انقلاب در استادیوم ۱۰۰ هزار نفری آزادی که سخنرانی داشتند فرمودند یا آقایان نمی‌دانند و نادانند و یا اینکه می‌دانند و خائن هستند.

نماینده مردم گرمسار در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت:‌ پذیرش FATF  به این معنا است که ما به گردانندگان آن اجازه دهیم دست و پای ما را ببندند و ما در استخر عمیق به آب بیندازند تا خفه شویم.

مطهری خاطرنشان کرد: متأسفانه بعضی از مسئولین ما چشم‌ و امیدشان به خارج از کشور است. این آقایان به دلیل اینکه فرزندان‌شان ملک و سرمایه‌ای در کشورهای خارجی دارند و فرزندان‌شان امروز در آنجا هستند در این ماجراها به دنبال فرزندان و سرمایه‌ها و زندگی خودشان هستند.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  سردار سلیمانی خبر داد: ایجاد اشتغال، تهیه مسکن و جهیزیه در گام سوم کمک‌های مومنانه

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها