رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۵ آبان ۱۳۹۹
  • الإثنين ۹ ربيع أول ۱۴۴۲
  • 2020 Monday 26 October
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  مصوبه کمیسیون فرهنگی برای حمایت بیمه‌ها از زوج نابارور حجت‌الاسلام مجید نصیرایی نماینده مردم فردوس در مجلس شورای اسلامی، در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به نشست امروز کمیسیون فرهنگی گفت:‌در جلسه امروز ادامه رسیدگی به طرح جمعیت و تعالی خانواده در دستور کار اعضای کمیسیون قرار داشت. […]

به گزارش جامعه نیوز:

 مصوبه کمیسیون فرهنگی برای حمایت بیمه‌ها از زوج نابارور

حجت‌الاسلام مجید نصیرایی نماینده مردم فردوس در مجلس شورای اسلامی، در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به نشست امروز کمیسیون فرهنگی گفت:‌در جلسه امروز ادامه رسیدگی به طرح جمعیت و تعالی خانواده در دستور کار اعضای کمیسیون قرار داشت.

وی افزود: در جلسه امروز نمایندگان وزارت بهداشت و سازمان تامین اجتماعی در کمیسیون حضور داشتند و تکالیفی که به آنها در بحث جمعیت سپرده شده بود نقطه نظرات خود را مطرح کردند.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس اظهار داشت: در این جلسه مصوب شد تا در مراکز درمانی مربوط به موضوع بارداری با رویکرد طب سنتی تاسیس شود.

نصیرایی خاطرنشان کرد: علاوه بر این در جلسه امروز مصوب شد تا امور درمانی و غربالگری زوج‌های نابارور تحت پوشش بیمه‌های پایه قرار گیرد.

وی گفت:‌در مورد سازمان تامین اجتماعی مقرر شد تا مواردی را که وزارت بهداشت برای انجام غربالگری‌های خاص در ارتباط با زوج‌های نابارور به این سازمان ارجاع می‌دهند مورد حمایت بیمه‌ای قرار دهد.

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها