رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۹
  • الثلاثاء ۱۸ رجب ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 2 March
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  مصوبه کمیسیون تلفیق بودجه مجلس | افزایش ۵۰ درصدی تسهیلات سربازان متأهل به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، رحیم زارع سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه ۱۴۰۰ کشور در نشست خبری امروز خود که در مجلس شورای اسلامی برگزار شد، اظهار داشت: برخی از موارد قطعی که در کمیسیون تلفیق بودجه مورد بررسی […]

به گزارش جامعه نیوز:

 مصوبه کمیسیون تلفیق بودجه مجلس | افزایش ۵۰ درصدی تسهیلات سربازان متأهل

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، رحیم زارع سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه ۱۴۰۰ کشور در نشست خبری امروز خود که در مجلس شورای اسلامی برگزار شد، اظهار داشت: برخی از موارد قطعی که در کمیسیون تلفیق بودجه مورد بررسی و تصویب قرار گرفت بودجه نهادهای حمایتی و حمایت از زنان سرپرست خانوار بود که مبلغ ۱۳ هزار میلیارد تومان به بخش کمیته امداد و بهزیستی برای توانمندسازی زنان سرپرست خانوار اختصاص خواهد یافت.

وی افزود: همچنین براساس مصوبه کمیسیون تلفیق بودجه مجلس، تسهیلاتی برای سربازان متأهل اختصاص یافت که این تسهیلات ۵۰ درصد بیشتر از سال گذشته پرداخت خواهد شد. بر این اساس تسهیلات و وام برای سربازان متأهل به مبلغ ۵۰ و ۱۰۰ میلیون تومان با بهره بسیار پایین (در صورت تصویب نهایی در صحن مجلس) اختصاص خواهد یافت.

وی ادامه داد: ما در بررسی لایحه بودجه ۱۴۰۰ و مصوبات کمیسیون تلفیق بودجه سعی کردیم اتکا به نفتمان کمتر باشد و در همین راستا وابستگی به نفت را کاهش دادیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به مصوبات دیگر کمیسیون تلفیق بودجه ۱۴۰۰، اعتبارات مربوط به مقابله با ذرات و ریزگردها را نیز تشریح کرد و گفت: برای مقابله با ریزگردها نیز در لایحه بودجه مبلغ ۳۵۱ میلیارد تومان اختصاص یافته است که در صورت تصویب نهایی در صحن علنی مجلس این مبلغ برای مقابله با ریزگردها در سال آینده اختصاص می‌یابد.

ادامه دارد …


این خبر را هم ببینید:  نامه وزارت ورزش به دادستانی و پلیس فتا برای مسدود‌کردن سایت‌های همسریابی

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها