رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۹
  • الثلاثاء ۱۲ جماد ثاني ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 26 January
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  مصوبه کمیسیون اجتماعی برای راه‌اندازی سامانه ثبت اطلاعات مدیران علی بابایی کارنامی نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس با اشاره به نشست امروز کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: در جلسه امروز ادامه رسیدگی به طرح مدیریت تعارض منافع در دستور کار اعضای کمیسیون قرار […]

به گزارش جامعه نیوز:

 مصوبه کمیسیون اجتماعی برای راه‌اندازی سامانه ثبت اطلاعات مدیران

علی بابایی کارنامی نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس با اشاره به نشست امروز کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: در جلسه امروز ادامه رسیدگی به طرح مدیریت تعارض منافع در دستور کار اعضای کمیسیون قرار داشت.

وی افزود: نمایندگان در کمیسیون اجتماعی در ادامه رسیدگی به این طرح مواد ۶ تا ۱۳ آن را مورد بررسی و تصویب قرار دادند.

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس اظهار داشت:  اعضای کمیسیون در این جلسه مصوب کردند که سامانه ثبت اطلاعات مدیران اعم از اطلاعات مالی و فردی راه‌اندازی شود و اطلاعات تمام مدیران دولتی و نهادهای عمومی دولتی و غیر دولتی در این سامانه به ثبت برسد.

بابایی خاطرنشان کرد: اینکه این سامانه تحت نظارت سازمان امور اداری یا استخدامی باشد یا بازرسی موضوعی که در کمیسیون بر سر آن اختلاف‌نظر وجود داشت و بنا شد این موضوع برای رسیدگی بیشتر به کارگروه تخصصی ارجاع و نتیجه بررسی‌ها به صحن کمیسیون ارائه شود.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  نباید خریداران خارجی بر نفت ایران مسلط شوند/ ساز و کاری برای تحویل نفت خام و میعانات گازی پیش‌بینی نشده

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها