رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


  • شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹
  • السبت ۲ جماد ثاني ۱۴۴۲
  • 2021 Saturday 16 January
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  مصوبه کمیسیون اجتماعی برای تخصیص ۲۰ درصد از درآمدهای گمرکی واردات سیگار به اقشار ضعیف علی بابایی کارنامی نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به نشست امروز کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: در جلسه امروز کمیسیون اجتماعی پیشنهاد‌ات نمایندگان در باره اعتبارات […]

به گزارش جامعه نیوز:

 مصوبه کمیسیون اجتماعی برای تخصیص ۲۰ درصد از درآمدهای گمرکی واردات سیگار به اقشار ضعیف

علی بابایی کارنامی نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به نشست امروز کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: در جلسه امروز کمیسیون اجتماعی پیشنهاد‌ات نمایندگان در باره اعتبارات مربوط به حوزه کاری کمیسیون اجتماعی در لایحه بودجه ۱۴۰۰ مورد بحث و بررسی قرار گرفت و برخی از آنان به تصویب اعضای کمیسیون رسید.

وی افزود: در این جلسه کار بررسی لایحه بودجه در کمیسیون اجتماعی به اتمام رسید و این لایحه در این کمیسیون جمع‌بندی و برای رسیدگی در کمیسیون تلفیق به این کمیسیون ارسال شد.

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس اظهار داشت: در این جلسه اعضای کمیسیون مصوب کردند تا ۲۰ درصد از درآمدهای حاصل از عوارض گمرکی واردات سیگار و لوازم آرایشی به افراد تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی و دیگر اقشار ضعیف تخصیص یابد.

بابایی خاطرنشان کرد: همچنین در مورد دیگری اعضای کمیسیون مصوب کردند که مطالبات بنیاد مستضعفان از دولت در اجرای پروژه‌ها همانند قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء و سازمان تأمین اجتماعی از طریق تهاتر پرداخت شود.

به گزارش فارس، مصوبات کمیسیون اجتماعی و دیگر کمیسیون های مجلس در بررسی لایحه بودجه ۱۴۰۰ برای بررسی به کمیسیون تلفیق بودجه ارسال و پس از تصویب در این کمیسیون و پس از آن در صحن مجلس به عنوان مصوبه مجلس به شورای نگهبان ارسال خواهد شد، پس از تصویب شورا به قانون تبدیل شده و برای اجرا به دولت ابلاغ می‌شود.

این خبر را هم ببینید:  قیمت دلار و قیمت یورو در صرافی‌های بانکی امروز ۲ مرداد ۹۹

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها