رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 13 April
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  مصوبه تلفیق برای تخصیص ۹۰ هزار میلیارد تومان به منظور پرداخت بدهی دولت به تأمین اجتماعی حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، گفت: اعضای کمیسیون تلفیق در نشست امروز صبح، به بررسی مواد ارجاع شده از صحن علنی مجلس در […]

به گزارش جامعه نیوز:

 مصوبه تلفیق برای تخصیص ۹۰ هزار میلیارد تومان به منظور پرداخت بدهی دولت به تأمین اجتماعی

حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، گفت: اعضای کمیسیون تلفیق در نشست امروز صبح، به بررسی مواد ارجاع شده از صحن علنی مجلس در جریان رسیدگی به لایحه اصلاحی بودجه سال ۱۴۰۰ پرداختند. 

وی افزود: در جریان بررسی این مواد ارجاع شده اعضای کمیسیون مصوب کردند تا ۹۰ هزار میلیارد تومان برای پرداخت بدهی دولت به سازمان تأمین اجتماعی تخصیص یابد. 

عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال ۱۴۰۰ مجلس اظهار داشت: طبق مصوبه امروز کمیسیون بنا شد تا سازمان تأمین اجتماعی این ۹۰ هزار میلیارد تومان را برای متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان این صندوق هزینه کند.

حاجی دلیگانی خاطرنشان کرد: براساس این مصوبه، این ۹۰ هزار میلیارد تومان از محل ۱۵۰ هزار میلیارد تومانی که از واگذاری سهام شرکت‌های دولتی تأمین می‌شود پرداخت خواهد شد. 

وی افزود: همچنین مابقی این اعتبار که ۶۰ هزار میلیارد تومان است، برای رتبه‌بندی معلمان، متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان کشوری و لشکری و نیز متناسب‌سازی اعضای هیأت علمی و امثال آن هزینه خواهد شد. 

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  بنگاه‌های اقتصادی در راستای مسئولیت اجتماعی ایتام را تحت حمایت قرار دهند

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها