رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 4 خبر


  • جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۹
  • الجمعة ۱ جماد ثاني ۱۴۴۲
  • 2021 Friday 15 January
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  مصوبات کمیسیون آیین نامه مجلس برای شفافیت/ از اعلام رای‌ نمایندگان تا انتشار اسامی متقاضیان رای مخفی به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، طرح شفافیت آرای نمایندگان در کمیسیون آیین نامه داخلی مجلس بررسی و تصویب و گزارش آن برای رسیدگی به صحن علنی پارلمان ارسال شده تا در دستورکار پارلمان قرار […]

به گزارش جامعه نیوز:

 مصوبات کمیسیون آیین نامه مجلس برای شفافیت/ از اعلام رای‌ نمایندگان تا انتشار اسامی متقاضیان رای مخفی

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، طرح شفافیت آرای نمایندگان در کمیسیون آیین نامه داخلی مجلس بررسی و تصویب و گزارش آن برای رسیدگی به صحن علنی پارلمان ارسال شده تا در دستورکار پارلمان قرار گیرد.

طبق ماده ۱۱ این طرح، در تمامی مواردی که رای‌گیری در صحن به صورت الکترونیکی یا با ورقه انجام می‌شود اسامی نمایندگان موافق و مخالف و ممتنع و کسانی که در رای گیری شرکت نکردند به ترتیب حروف الفبا در مشروح مذاکرات ثبت و حداکثر یک هفته پس از رای گیری در پایگاه اطلاع رسانی رسمی مجلس به صورتی که قابل خوانش رایانه‌ ای باشد برای عموم منتشر می شود.

همچنین طبق تبصره ماده ۱۱ این طرح، اسامی نمایندگان تقاضا کننده برای رای گیری مخفی یا علنی با ورقه در صورت مشروح مذاکرات مجلس ثبت می‌شود.

متن جزئیات مصوبات کمیسیون تدوین آیین نامه داخلی مجلس را از (اینجا pdf - مصوبات کمیسیون آیین نامه مجلس برای شفافیت/ از اعلام رای‌ نمایندگان تا انتشار اسامی متقاضیان رای مخفی ) مشاهده کنید.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  بررسی نامه روحانی درباره اصلاح بودجه در کمیسیون تلفیق

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها