رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


  • یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الأحد ۲۷ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 9 May

به گزارش جامعه نیوز:  مصوبات اخیر دولت روزهای خوبی را برای بورس نوید می‌دهد به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، محمد بهمن امروز در جمع اصحاب رسانه در خصوص کارت‌های اعتباری سهام عدالت، اظهار داشت: مشمولان غیرمستقیم و همچنین افرادی که روش مستقیم را انتخاب کرده و تاکنون اقدام به فروش سهام خود نکرده‌اند، می‌توانند […]

به گزارش جامعه نیوز:

 مصوبات اخیر دولت روزهای خوبی را برای بورس نوید می‌دهد

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، محمد بهمن امروز در جمع اصحاب رسانه در خصوص کارت‌های اعتباری سهام عدالت، اظهار داشت: مشمولان غیرمستقیم و همچنین افرادی که روش مستقیم را انتخاب کرده و تاکنون اقدام به فروش سهام خود نکرده‌اند، می‌توانند برای دریافت این کارت‌های اعتباری اقدام کنند.

وی تصریح کرد: سال گذشته فراخوانی داده شد که افرادی بتوانند با انتخاب روش مستقیم، سهام خود را مدیریت کنند که برخی‌ها درخواست فروش دادند و عده‌ای هم درخواست فروش نداده‌اند  که این افراد می‌توانند برای دریافت کارت اعتباری اقدام کنند.

مدیر بورس منطقه‌ای کرمانشاه گفت: دو بانک الان کار اهدای کارت‌ها را انجام می‌دهند و ۱۱ بانک دیگر در حال طی کردن فرایندها و آماده کردن زیرساخت‌ها برای این امر هستند.

وی در خصوص مصوبات اخیر دولت در مورد بازار سرمایه، گفت: روز دوشنبه در جلسه ستاد اقتصادی دولت ۱۰ مصوبه برای بازار سرمایه و بورس اعلام شد که سه تا از این مصوبات بلافاصله قابلیت اجرایی داشت و همین سبب شد روز گذشته و امروز بازار را مثبت ببینیم امروز شاخص ۵ هزار و ۱۰۰ واحد رشد داشته و به یک میلیون و ۲۰۷ واحد رسیده است.

بهمن خاطرنشان کرد: هفت تا از این مصوبات باید در جلسه سران قوا مطرح و تاییدیه‌های لازم را بگیرد که اگر این موارد تایید شود قطعا بازار روزهای خوبی را در انتظار خواهد داشت.

انتهای پیام/پ


این خبر را هم ببینید:  آبرسانی به ۷ روستا در بخش جرگلان

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها