رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 485 خبر


  • یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الأحد ۴ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 16 May

به گزارش جامعه نیوز:  مشکلات کشور نتیجه مدیریت غرب‌زده است به گزارش خبرگزاری فارس از اراک حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی ظهر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان دلیجان با اشاره به روز شورا اظهار کرد: شوراها چشم و گوش باز شهرها هستند. وی همچنین با گرامیداشت روز کارگر افزود: امسال که به نام تولید، مانع‌زدایی‌ها و […]

به گزارش جامعه نیوز:

 مشکلات کشور نتیجه مدیریت غرب‌زده است

به گزارش خبرگزاری فارس از اراک حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی ظهر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان دلیجان با اشاره به روز شورا اظهار کرد: شوراها چشم و گوش باز شهرها هستند.

وی همچنین با گرامیداشت روز کارگر افزود: امسال که به نام تولید، مانع‌زدایی‌ها و پشتیبانی‌هاست این کارگران هستند که پشت خاک‌ریز تولید باید پا به پای دیگران تلاش کنند و خط مقدم این عزیزان هستند.

نماینده مردم دلیجان و محلات در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نزدیکی انتخابات سیاست اصلی نظام را مشارکت بالاست دانست و ادامه داد: سختی‌های وجود دارد مانند موضوع کرونا که لازم است تصمیمات لازم برای عدم آسیب به مردم گرفته شود و هرکدام از ما نیز مسؤولیت داریم مردم را به حضور در انتخابات تشویق کنیم.

سلیمی با بیان اینکه گره زدن همه مشکلات کشور به تحریم اشتباه است بیان کرد: چگونه است که بازار مرغ آرامش پیدا کرد در حالی که هنوز تحریم برداشته نشده است؟! پس این مشکل مربوط به تحریم نیست مربوط به سوء مدیریت است.

وی با بیان اینکه مشکلات کشور نتیجه مدیریت غرب‌زده است تصریح کرد: ما در جنگ تحمیلی علیرغم وجود جنگ، رشد اقتصادی و کمترین تورم را داشتیم.

نماینده مردم دلیجان و محلات در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه وقتی دچار خبط شده و بین میدان و دیپلماسی فرق قائل شدند این مشکلات به وجود آمد، گفت: آیا این خبط است یا خط؟ کسانی که در روز مذاکره گفتند خزانه خالی است، کسانی که گفتند دشمن با یک بمب با ما چه می‌کند، این‌ها خطا کردند و این نشان‌دهنده یک خط است نه خبط!

این خبر را هم ببینید:  ششمین روز بمباران نوار غزه؛ شمار شهدا به 139 نفر رسید

سلیمی اظهار کرد: شما که بعد از برجام در روزنامه تیتر زدید صبح بدون تحریم پس اکنون دنبال برداشتن چه تحریمی هستید؟

وی افزود: این که مقام معظم رهبری فرمودند راستی آزمایی، یعنی ساختارهای تحریم برداشته شود، عمده تحریم‌ها در کنگره اتفاق افتاده و با مذاکره این‌چنینی مشکلی حل نخواهد شد.

نماینده مردم دلیجان و محلات در مجلس شورای اسلامی ادامه داد:‌ هشدار می‌دهیم سیاست قطعی همانی است که رهبری اعلام کرد؛ تحریم‌ها به صورت کلی باید برداشته شود، نه موقت و در بازه ۱۲۰ روزه، بلکه دائمی و با راستی آزمایی؛ اقتصاد کشور را نباید شرطی کنید.

سلیمی خاطرنشان کرد: شهید سلیمانی می‌گفت برجام سه ضلعی است، برجام فعلی، منطقه، داخل و کشور، شهید سلیمانی مکتب داشت چرا با برخی سخنان پا روی این مکتب می‌گذارید؟!

وی گفت: چرا شخصیتی که نماد مقاومت و الگو و اسطوره برای ما بود را تخریب می‌کنید؟! شما که می‌گفتید جاسوس و نفوذی نداریم گاندو نسازید، پس این نوار چگونه به رسانه معاند رسید؟

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها